Forum elektroda.pl

Regulamin  | Punkty  | Dodaj...  | Ostatnie  | Szukaj  | Rejestracja  | Zaloguj

Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Jak odnistalować program który się nie daje?

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> Komputery Serwis -> Komputery Software -> Jak odnistalować program który się nie daje?
Autor
Wiadomość
siara91
Poziom 14
Poziom 14

Miasto: Warszawa

Post#1 Post autora tematu 07 Sty 2008 21:58   

Witam

Mam laptopa z windowsem XP OEM (tzn. mam płytke recovery)
Gdy uzywam tej plytki do instalacji nowego windowsa instaluja mi sie wszystkie drivery i norton internet security 2006 (wersja 90 dni)
Teraz po 90 dniach skończyła mi się darmowa ochrona wiec postanowilem odnistalować nortona i zainstalować avasta.
Gdy wchodze w panelu sterowanie klikam usuń nortona iiii...

Jak widać nie da się go odnistalować.
Gdy chce włączyć nortona, bo jak się skończyła wersja 90 dniowa to sie antywirus nie włącza, norton sie zawiesza, przez co nie moge sie gdzies tam zalogować.

Czy jest jakiś sposób na odnistalowanie go. Nie wchodzi w gre instalowanie od nowa windowsa.\\

Pozdr
Marcin
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 07 Sty 2008 21:58   

Powrót do góry

piooo
Poziom 20
Poziom 20

Miasto: Beskidy

Post#2 07 Sty 2008 22:16   

Re: Jak odnistalować program który się nie daje?

Spróbuj to : http://azb.strony.tx.pl/norton/wywalanie%20nortona/symnrt/Usuwanie%20programu%20marki%20Norton%20za%20pomoc%B9%20narz%EAdzia%20SymNRT.htm , zadziała , kiedyś wypróbowałem .pozdrawiam
Powrót do góry

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> Komputery Serwis -> Komputery Software -> Jak odnistalować program który się nie daje?
Strona 1 z 1

Administrator || Moderatorzy || Regulamin forum || Regulamin ogólny || Informacja o cookies || Reklama || Kontakt

Page generation time: 0.052 seconds

elektroda.pl temat RSS