Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Kategoria: Kamery IP / Alarmy / Automatyka Bram
Montersi
Kategoria: Akumulatorki / Baterie / Ładowarki

Mikrofalówka "IGNIS"strzela i błyska

Robert Sapota 17 Sty 2008 07:39
  • #1 17 Sty 2008 07:39
    Robert Sapota
    Poziom 2  

Proszę o pomoc,po włączeniu kuchenki zaczyna ona "strzelać" i błyskać,dzieje się tak tylko wtedy gdy się w niej coś znajduje,nawet pusty orginalny szklany talerz,po wyciągnięciu z niej wszystkiego,pracuje normalnie.Czy to coś poważnego?,można to naprawić?,obecnie nie stać mnie na nową kuchenke,proszę doradżcie mi coś,za co z góry dziękuje.

• #2 17 Sty 2008 08:00
    eeban
    Specjalista AGD

Płytka mikowa w jakim jest stanie <sprawdź jeżeli ma ślady wypalenia to wymień.

• #3 17 Sty 2008 14:21
    colcolcol
    Poziom 25  

Oprócz tego dokręć ewentualnie wszystkie metalowe elementy w komorze kuchenki np grzałkę, przeczyść kółka prowadnicy talerza

• #4 17 Sty 2008 18:53
    WIELKI_BOBO
    Poziom 18  

Jeśli masz wnętrze emaliowane to sprawdz, czy nie jest gdzies uszkodzona powłoka lakieru, wtedy tez bedzie błyskać i strzelać.

• #5 17 Sty 2008 19:05
    minus87
    Poziom 14  

A tak na marginesie to nie włączaj pustej kuchenki bo możesz ją uszkodzić (niebędzie gdzie miała zmagazynować promieniowanych fal)

• #6 18 Sty 2008 16:32
    Robert Sapota
    Poziom 2  

Bardzo Wam dziękuje za pomoc, jednak to była płytka,łatwa do wymiany,wymieniłem ją sam,i dzięki Waszej pomocy trochę kasy w kieszeni zostało.Jednak są na tym świecie "spoko" ludzie,jeszcze raz dzięki,cześć.

Szukaj w 4mln produktów
Przeglądaj produkty