X

Program pokazujący aktualna prędkość internetu w LAN

19 Jan 2008 16:54 KOKostek7
  • #1 19 Jan 2008 16:54
    Kostek7
    Level 27  
    Helpful post? (0)
    Czy istnieje program który pokazuje szybkość łącza internetowego w sieci LAN w czasie rzeczywistym lub z opóźnieniem. Jak się nazywa?
    Chodzi mi o coś takiego
    www.dsl.cz lub http://www.speedtest.pl/ ale do ściągnięcia na komputer.
  • #2 19 Jan 2008 17:08
    DriverMSG
    Admin grupy komputery
    Helpful post? (0)
    Cfosspeed bodajże ma taką opcje.
  • #3 19 Jan 2008 17:23
    Kostek7
    Level 27  
    Topic author Helpful post? (0)
    niestety ten program jets płatny a może jest jakic jego odpowiednik za free ?
  • #4 19 Jan 2008 18:09
    mbo
    VIP Zasłużony dla elektroda
  • #5 03 Feb 2011 16:37
    Jakub365
    Level 20  
    Helpful post? (0)
    Witam. A mnie interesuje program, który będzie mi pokazywał prędkość całej sieci w domu tzn. mam router i chciałbym widzieć na swoim laptopie każdy ruch, chciałbym widzieć nawet czy generuje mi się jakiś ruch jak nikt nie korzysta z internetu, czy np ktoś z zew mi się nie podłącza:) czy jest taki progrem?? bo DUMeter pokazuje mi tylko prędkość z mojego laptopa, jak korzystam z telefonu, a laptop jest włączony to pokazuje cały czas 0kb./s
  • #6 03 Feb 2011 18:24
    dono42n
    Level 17  
    Helpful post? (0)
    Jakub365 wrote:
    Witam. A mnie interesuje program, który będzie mi pokazywał prędkość całej sieci w domu tzn. mam router i chciałbym widzieć na swoim laptopie każdy ruch, chciałbym widzieć nawet czy generuje mi się jakiś ruch jak nikt nie korzysta z internetu, czy np ktoś z zew mi się nie podłącza:) czy jest taki progrem?? bo DUMeter pokazuje mi tylko prędkość z mojego laptopa, jak korzystam z telefonu, a laptop jest włączony to pokazuje cały czas 0kb./s

skoro masz router to zaloguj się na router i tam powinieneś mieć możliwość sprawdzenia ruchu jaki przechodzi przez sieć
  • #7 05 Feb 2011 17:56
    bartekk_92
    Level 10  
    Helpful post? (0)
    W routerze poszukaj tam niektóre pokazują rzeczywisty przekaz, poszperaj po logach
Mouser  Search 4 million + Products
Browse Products