Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Kategoria: Kamery IP / Alarmy / Automatyka Bram
Montersi
Kategoria: Akumulatorki / Baterie / Ładowarki

radio samochodowe w FORD KA

Kapelusznik 21 Sty 2008 11:40
  • #1 21 Sty 2008 11:40
    Kapelusznik
    Poziom 9  

Radio w FORD KA grało, po wyjęciu i naprawach mechanicznych panelu przedniego, nie włącza się ! Znalazłem jakiś dodatkowy wyłącznik zabezpieczający panel. Wygląda to na zabezpieczenie przed złodziejem ! Radio ma symbol; model 1000 SERIES ******...... Co zrobić aby zagrało ???

• #3 27 Sty 2008 15:09
    Kapelusznik
    Poziom 9  

Dziękuję za usłużną i światłą radę !!! Wnioskuję jednak że też nie wiesz ! HI HI HI....! Czekam na podpowiedż, kogoś bardziej życzliwego ! Pracowałem mój kolego, w tym zawodzie od 1972 roku i od kilku lat jestem na emeryturze ! Czasem jest jednak potrzeba coś sobie zrobić, lecz z tymi zabezpieczeniami nie miałem do czynienia ! Ludzie wtedy nie kradli odbiorników i byli sobie życzliwi ! Może nie całkiem to zaginęłło ?

• #4 27 Sty 2008 15:57
    SlaweK
    Poziom 43  

Nie jest to raczej ukryty wyłącznik a czujnik włożenia panela. A co przy okazji zepsułeś to trudno zgadnąć. Czasy się zmieniają a niektórzy nadal wierzą że inni mają szklane kule...

SławeK

• #5 28 Sty 2008 08:25
    Kapelusznik
    Poziom 9  

Masz rację Sławku, to jest czujnik wlożenia panelu sterowania ! Przy jego wyjmowaniu, próba włączenia, spowodowała zablokowanie układu !

Szukaj w 4mln produktów
Przeglądaj produkty