X

Schemat elektryczny opel vectra b

02 Feb 2008 10:47 RYrycho100
  • #1 02 Feb 2008 10:47
    rycho100
    Level 8  
    Helpful post? (+1)
    Poszukuję schematu elektrycznego do opla vektry b 2000r, oraz schematu autoalarmu QX-007 M.E.G.A. Z gory dziękuje.
  • #2 02 Feb 2008 11:08
    artibsc
    Level 8  
    Helpful post? (0)
    Schemat elektryczny Vectra/ calibra

Code:
    http://stillz.info/el.pdf

książka Vectra/ Calibra sam naprawiam może się przyda

Code:
    http://stillz.info/vectra/download/vectra_a.rar 

SORKI TO JEST DO VECTRA A

tu masz schematy elektryczne do VECTRA B

Code:
    http://rozal.no-ip.org/klub/instrukcje.htm

a co dolega alarmowi...może pomogę??
  • #3 02 Feb 2008 13:00
    rycho100
    Level 8  
    Topic author Helpful post? (0)
    Po wyłączeniu zapłonu kluczykiem zapalaja się na stałe wszystkie migacze. Byłem u elektryka i powiedział że to alarm
  • #4 03 Feb 2008 11:45
    rycho100
    Level 8  
    Witam.
    Na poczatek wielkie dzieki za schekaty.
    Mam problem a mianowicie po wyłączeniu zapłonu zapalaja się wszystkie migacze,alarm mogę aktywować bez problemu ale migacze palą się nadal i muszę rozłączyc przekażnik na tablicy bezpiecznikowej.fachman od alarmów powiedział że to problem z modułem za bezpieczniekami lub z centralką po prawej stronie kabiny.Moduł podmieniałem 3 razy i problem pozostał została tylko centralka ale niewiem co ona ma wspólnego z migaczami przecież obsłóguje centralny zamek.Proszę o pomoc w tym temacie.:D Mam alarm montowany przez dealera opla
    typ. QX-007 M.E.G.A.Pozdrawiam rycho100.

Moderated By Błażej

Język jakiś taki "polskawy". Regulamin pkt 15. Dbaj o pisownię!

• #5 03 Feb 2008 12:24
    c0panda
    Level 2  
    Helpful post? (0)
    Witam. Schematy są ok, tylko chyba za głupi jestem by rozszyfrować skróty kolorów... Mam problemy ze zlokalizowaniem przewodów od czujników otwartych drzwi podczas montażu alarmu. Mam vectre B '97 z podstawowym wyposażeniem, centralnym na kluczyk. Osoba, która sprzedawała mi alarm do samodzielnego monażu dała mi podłączenie do tego samochodu zamykania centralnego poprzez pilota, jednak nie wydaje mi się żeby sterowanie centralnym odbywało się poprzez sterowanie minusem. :(
  • #6 04 Feb 2008 19:32
    rycho100
    Level 8  
    Dzięki Błażej za korekte ale miałem słaby poranek sory.
    Część błędów powstała przez kopiowanie piików z innego forum.
  • #7 14 Mar 2008 09:57
    artibsc
    Level 8  
    Helpful post? (0)
    cześć...nie wiem czy jeszcze pomogę sorry że tak późno odpisuje

Code:
    została tylko centralka ale niewiem co ona ma wspólnego z migaczami przecież obsłóguje centralny zamek.Proszę o pomoc w tym temacie.

Centralka o której piszesz wystepuje w wersji centralny zamek oraz w wersji centralny z alarmem - właśnie w tej drugiej wersji ma dużo wspólnego. Odepnij ją na chwilę i sprawdź.
    Chociaż na 99% stawiam na centralke alarmu QX, dziwne że opel ci nie założył GMowego
Mouser  Search 4 million + Products
Browse Products