Forum elektroda.pl

Regulamin  | Punkty  | Dodaj...  | Ostatnie  | Szukaj  | Rejestracja  | Zaloguj

Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Mozilla Firefox po aktualizacji nic nie działa

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> Komputery Serwis -> Komputery Software -> Mozilla Firefox po aktualizacji nic nie działa
Autor
Wiadomość
karolinter
Poziom 17
Poziom 17

Miasto: Łagiewniki Wielkie

Post#1 Post autora tematu 10 Lut 2008 12:43   

Mozilla Firefox po aktualizacji nic nie działa

Zaktualizowałem Mozille do wersji 2.0.0.12. Jednak po aktualizacji nic nie działa, nie da się otwierać stron, cały czas jest wyświetlany komunikat że nie można nawiązać połączenia z serwerem. Odinstalował przeglądarkę oraz zainstalowałem ponownie starszą wersję jednak nie ma żadnej poprawy. Przywracanie sysytemu do stanu wcześniejszego, oraz usunięcie wszystkich wpisów w rejestrze też nie przyniosło poprawy.
Zainstalowałem inną przeglądarkę OPERĘ jednak objawy są dokładnie takie same. Zaporę systemu wyłączyłem oraz zaktualizowałem windowsa do najnowszej wersji. Jednak przeglądarki nadal nie działają. Jedyną przeglądarką którą mogę przeglądać strony jest Internet Explorer. System operacyjny to Windows Vista.
Jeśli macie jeszcze jakieś pomysły proszę o pomoc.
Powrót do góry

piooo
Poziom 20
Poziom 20

Miasto: Beskidy

Post#2 10 Lut 2008 12:56   

Re: Mozilla Firefox po aktualizacji nic nie działa

Domyślam się ,że system to XP? Jaki program antywirusowy posiadasz , czy to Norton? Daj loga z Hijackthis , będzie można zobaczyć co blokuje ? pozdrawiam
chyba ślepy jestem ,nie docztałem ,że Vista , a edycji nie widzę,
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 10 Lut 2008 12:56   

Powrót do góry

karolinter
Poziom 17
Poziom 17

Post#3 Post autora tematu 10 Lut 2008 13:50   

System to Windows Vista, Nortona też odinstalowałem.

Umieszczam log hijackthis może to komuś podpowie co blokuje?

Załączniki:
Powrót do góry

piooo
Poziom 20
Poziom 20

Miasto: Beskidy

Post#4 10 Lut 2008 14:43   

Po pierwsze proponuję usunąć wszystkie toolbar'y typu Yahoo i inne ale dokładnie , odinstalować , usunąć ręcznie jeśli będą problemy i HijackThis wyczyścić do końca . Na wszelki wypadek usunąć Kalendarz XP . Mimo ,że odinstalowałeś Nortona to jak widać jeszcze trochę zostało . Natępnie zainstalować od nowa Operę 9.25 i spróbować . Rozumiem ,że Skype i gg działąją , na czas próby można je wyłączyć. Co do szkodników nie znalazłem , jedynie ActiveToolBand.dll ale jeśli ma około 30kb jeśłi około 300kb to ok.pozdrawiam
Powrót do góry

karolinter
Poziom 17
Poziom 17

Post#5 Post autora tematu 10 Lut 2008 22:27   

Wszystko zrobłem tak jak pisałeś i nadal przeglądarki nie działają, jeśli ma ktoś jeszcze jakieś sugestie to prosze o pomoc.

Załanczam drugi mój log po usunięciu tych składników.

Załączniki:
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 10 Lut 2008 22:27   

Powrót do góry

dexi
Poziom 21
Poziom 21

Miasto: Jersey City, NJ

Post#6 10 Lut 2008 23:10   

Firefoxa uruchom w trybie awaryjnym (W starcie znajdziesz odpowiednią ikonkę). I zobacz, czy wtedy działa.

Jeśli jednak nie zadziała to usuń swój profil. Najpierw zrób sobie jego kopię, lub oszczędź z niego tylko to, co uważasz za potrzebne. Odinstaluj Firefoxa, wyczyść rejestr i wszystkie pozostałości (foldery). Zrestartuj komputer i zainstaluj ponownie przeglądarkę.

Jeżeli to nie zadziała to sprawdź w ustawieniach przeglądarki jakie są właściwości połączenia.

Mógłbyś się pochwalić, jak łączysz się z internetem i okoliczności, w jakich przestała ci działać przeglądarka.
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 10 Lut 2008 23:10   

Powrót do góry

karolinter
Poziom 17
Poziom 17

Post#7 Post autora tematu 15 Lut 2008 00:11   

Odinstalowałem firefoxa, wyczyściłem rejestr, zmieniłem profil i wszystko bez skutecznie. Firefox nie działa nawet w trybie awaryjnym. Próbowałem nawet starszej wersji i też nic. Wszystko stało się po ściągnięciu aktualizacji VISTY oraz zainstalowaniu nowej wersji przeglądarki. Podobno nie tylko ja miałem taki problem po ściągnięciu aktualizacji, jednak nigdzie nie znalazłem jeszcze rozwiązania tego problemu. Próbowałem przywracania systemu ale mam tylko 5 dni do tyłu a to było znacznie wcześniej. A co do połączenia z netem to łączę się bezprzewodówką. Opera także nie działa jedynie Internet Explorer pozwala przeglądać strony. Jeśli macie jeszcze jakieś pomysły to piszcie.
Powrót do góry

yosshi
Poziom 1
Poziom 1

Post#8 19 Gru 2008 21:43   

Mam ten sam problem. U mnie firefox dzialal super. Przestał działać po zainstalowaniu wtyczek adobe flash player i wndows media player i zrobieniu aktulizacji windows vista. Instalowalem wiele wersji frefox, odinstalowalem aktualizacje itd. co ciekawe opera nie dzialala u mnie od samego poczatku. Rowniez prosze o pomoc.
Powrót do góry

asok99
Poziom 3
Poziom 3

Miasto: Pszczyna

Post#9 11 Mar 2009 12:31   

to samo:/ mam hp a na nim vistę, po odinstalowaniu nortona zaczęły się problemy. Ani Opera ani mozilla.... wszytskie objawy takie same.
Powrót do góry

spiczy
Poziom 3
Poziom 3

Post#10 08 Lut 2011 11:12   

Witam

Czy znalazły się jakieś rozwiązania bo u mnie to samo HP Vista Opera i Mozilla nie dział a na IE niektóre strony się nie otwierają przeskanowane virem i nic, jeśli ktoś ma jakieś rozwiązanie to prosze....
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 08 Lut 2011 11:12   

Powrót do góry

Kolobos
Spec od komputerów
Spec od komputerów

Miasto: Warszawa

Post#11 08 Lut 2011 11:58   

Rowniez miales nortona? Jezeli tak to uzyj: http://us.norton.com/support/kb/web_view.jsp?wv_type=public_web&docurl=20080710133834EN&ln=en_US

Daj w zalaczniku logi z OTL. Zrob tez skan przy pomocy mbam oraz cureit.
Powrót do góry

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> Komputery Serwis -> Komputery Software -> Mozilla Firefox po aktualizacji nic nie działa
Strona 1 z 1