X

Włam na komputery w Sieci LAN !!!

tokarool 31 Dec 2003 20:22
  • #1 31 Dec 2003 20:22
    tokarool
    Level 15  
    Helpful post? (0)
    Mam pytanie jak wejsc komus na komputer w sieci lan?? Nie uzywajac Trojanów poniewarz poczebuja serwer (czeba zainstalowac u ofiary). Mysle o telnecie ale poczebóje otwarty port (niewiem ja sie sprawdza i jak sie otwiera porty??). Moze jeste jeszcze jakis sposub??
  • #2 31 Dec 2003 20:32
    zyraf
    Level 26  
    Helpful post? (0)
    taaaaa wystarczy ci programik o nazwie "wyprowacz portow", potem juz tylko sie telnetem polaczyc na port ktory ci on otworzyl i juz masz dostep do wszystkiego na komputerze.

czlowieku raczej tutaj te pytania nie beda dobrze przyjete, a jesli juz to moglbys napisac co to wogole za komp ma byc (jaki system, uslugi itp).
    albo wejdz sobie na #plhack
    albo wejdz sobie na http://www.cc-team.org i tam na forum i moze cos znajdziesz a moze zadasz sensowne pytanie.
  • #3 31 Dec 2003 23:34
    cymbi
    Level 27  
    Helpful post? (0)
    Ponieważ to jest karane nikt Tobie nie pomoże. Szukaj sam informacji na ten temat.
  • #4 31 Dec 2003 23:41
    Level 35  
    Helpful post? (0)
    ja wuem czy powino byc karane ?? ... zadawnie takich pytan ma watłe podloze edukacyjne :D ale z drugiej strony kazdy kto przeczyta jak sie wlamac bedzie wiedzal jak sie obornic przed wlamem
  • #5 31 Dec 2003 23:47
    elbob
    Level 32  
    Helpful post? (0)
    Witam.

:arrow: tokarool - a coś Ty się tak uwziął na te włamania :?:

Może zająłbyś się np.: tematem:

"Dlaczego systemy tak często się wieszają" - jest tutaj sporo osób, które gnębi ten temat.

Albo jeszcze lepiej - "Jak usunąć wszystkie "dziury" z systemu" - itp, itp........

Życzę owocnej pracy.

Pozdrawiam.
  • #6 01 Jan 2004 19:31
    Świr
    Level 34  
    Helpful post? (0)
    :arrow: tokarool

Niestety niedowiesz się raczej na tym forum jak zrobić włama do takiej sieci, ponieważ faktycznie jest to nielegalne, ale też z drugiej strony patrząc na to:
    Co nieco już wiem na ten temat, ale nie puszcze pary ponieważ jestem adminem takiej sieći i to takjakbym sam pod sobą dołki kopał.
    Pozatym taka edukacja zwykle przeradza się w praktykę, co znowu komuś napewno niebędzie się podobało. Ja np. miałem gościa który potrafił się podłączyć na "lewo" zanim zrobiłem autoryzację MAC adresów i na maxa ciągnął sobie pliki przez p2p, a ci którzy płacili za internet nawet strony niemogli otworzyć :!:
  • #7 01 Jan 2004 20:09
    maliniak86
    Level 16  
    Helpful post? (0)
    Jak chcesz zadać takie pytanko to wejdź na http://www.haker.com.pl/forum
  Search 4 million + Products
Browse Products