Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Kategoria: Kamery IP / Alarmy / Automatyka Bram
Montersi
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Pilnie potrzebny program serwisowy do monitora FlatronF700B

Tomasz5336 22 Lut 2008 23:28 2250 8
  • #1 22 Lut 2008 23:28
    Tomasz5336
    Poziom 11  

Witam. :|Poszukuję programu serwisowego Softjig do monitora LG
    Typ: Flatron F 700 BJ-ALEUE
    Model: F 17JC-O
    FCCID: BEJF17JC
    Seria: 402DIDML7378
    Data produkcji: luty 2004
    Może ktoś wie gdzie szukać, albo ma. Proszę o pomoc i z góry dzięki. Bardzo pilne ! Pozdrawiam Tomasz. :(

• #3 23 Lut 2008 16:40
    Tomasz5336
    Poziom 11  

:) Dzięki Lisku za podpowiedż, ale prosiłbym o wskazówki jak uruchomić program Softjig bo nie pamiętam jego obsługi. Mam pytanie ten program jest do monitorów Samsung, czy będzie pasował do mojego LG
    typ: Flatron F 700 BJ-ALEUE
    model: F 17JC-O
    Pozdrawiam Tomasz

• #5 23 Lut 2008 22:19
    lisek
    Spec od monitorów

Instalacja drivera
    [ Control panel > Add New Hardware > Device does not exgist in list > "No I want to select the hardware from a list" > Other device > Have Disk... > Browse.. > "ssmonsv.inf" ]
    *gdyby pisało "check connection of interface board!",
    sprawdz w Biosie kompa ustawienia LPT

( w razie problemów w wyszukiwarce np. google.com wpisz SoftJig.....)
    -dla LG
    Pilnie potrzebny program serwisowy do monitora FlatronF700B

• #6 23 Lut 2008 22:52
    Tomasz5336
    Poziom 11  

Dzięki Pegelmesser za programik C170 Jakbyś mógł to zapytaj kumpla jak obsługiwać go i w jaki sposób wyregulować mojego LG bo jest na chassis CA-131, a ten programik jest do chassis CA-128 i nie wiem, czy obsługuje moją płytę? Ja narazie nie chcę nic już kombinować, żeby więcej nie zepsuć. Myślałem już o tym, żeby wymienić monitor bo strasznie w nim nagrzebał "pseudoelektronik" i jestem w szoku po tym co mam przed oczyma. Nie stać mnie na nowy i tak sobie myślę, że musi się to udać naprawić. Będę bardzo wdzięczny za pomoc i proszę o dalsze wskazówki Pozdrawiam Tomasz:)

Dodano po 3 [minuty]:

Lisku wielkie dzięki za wskazówki. W poniedziałek się za to wezmę i potem napiszę Ci, czy udało mi się zrobić coś z tym monitorem :( Tomasz

• #7 24 Lut 2008 13:26
    Pegelmesser
    Poziom 23  

Odpalasz program c170 a następnie wszelkie regulacje nastepują już z menu samego monitora na jakiejś kracie czy tle w zależności co regulujesz (czy geometrie czy kolory). Oczywiście musisz miec adapter.
    Dało się CA-119 tym regulować, nie wiem jak CA-131. Odpalasz program, następnie COMMAND i PRESET START i Y. Ogólnie w serwisówkach LG-ków jest dośc dokładnie to opisane, praktycznie każdy LG tak samo się reguluje więc program powinien zadziałać i z CA-131.

• #8 26 Lut 2008 22:16
    Tomasz5336
    Poziom 11  

Lisku wielkie dzięki za wszystkie wskazówki, monitor już działa tak jak trzeba. Podziękowania również dla Pegelmesser:D

Promocja -20%
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
tme