Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Kategoria: Kamery IP / Alarmy / Automatyka Bram
Montersi
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Przekladka instalacji Laguna I phI

wlodek_1 24 Lut 2008 13:27 792 0
  • #1 24 Lut 2008 13:27
    wlodek_1
    Poziom 12  

Witam. Potrzebuje kilku porad :) Mam kompletna instalacje wraz z silnikiem 2.0 8V z 94r. z Laguny I. Chcialbym zrobic przekladke do Laguny I z 97r. ktora ma silnik 1.8 8V. Nie bede zmienial samego silnika i sterownika gdyz nmie wiem czy piny na sterowniku silnika pasuja. W dodatku ta nowasza ma plytke immobilizera na stacyjce, a starsza miala immobilizer lecz nie bylo na stacyjce tylko dzialal na podczerwien. Aby utrudnic wszystko nie mam zadnego kluczyka od nowszej Laguny. Ja chce przerzucic cala instalacje stara do nowego auta dolozyc instalacje do szyberdachu bo w starszej nie ma, tak jak elektryczne sterowanie lusterek oraz od wyswietlacza. Ale mam teraz inny problem, nowsze auto ma inny predkosciomierz :) Predkosciomierz nie ma linki jest elektroniczny oraz wyswietlacz jest elektroniczny. Czujnik w skrzyni i kabelki napewno dam rade sobie podlaczyc, ale jak bedzie z przebiegiem kilometrow i inne rzeczy ktore sa na wyswietlaczu ?? Czy nie ma z tym problemu ??? Moglem troszke zamotac ale prosze o pomoc. Wielkie dzieki.

Promocja -20%
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
tme