Forum elektroda.pl

Regulamin | Punkty | Dodaj... | Ostatnie | Szukaj | Rejestracja | Zaloguj

Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Keyboard do 500 PLN - dla początkującego. Jaki?

Napisz nowy temat  Temat zablokowany      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> Inne Serwis -> Inne Co kupić? -> Keyboard do 500 PLN - dla początkującego. Jaki?
Autor
Wiadomość
Falco76
Poziom 18
Poziom 18

Post#1 Post autora tematu 02 Mar 2008 23:31   

Keyboard do 500 PLN - dla początkującego. Jaki?

Jak w temacie. Czy szukać jakiś używnych, czy do 500pln kupię coś dobrego. Instrument dla dziewczyny. Głównie chodzi o dobry dźwięk pianina.

Pozdrówka
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 02 Mar 2008 23:31   

Powrót do góry

_PREDATOR_
Poziom 26
Poziom 26

Miasto: Olesno Śląskie

Post#2 02 Mar 2008 23:40   

Re: Keyboard do 500 PLN - dla początkującego. Jaki?

Przeniosłem z: Nagłośnienie Domowe!
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 02 Mar 2008 23:40   

Powrót do góry

misiukolorowy
Poziom 11
Poziom 11

Miasto: -

Post#3 03 Mar 2008 00:37   

Tylko Yamaha! Za tą kasę kupisz już używany ale przyzwoity sprzęt, jakiegoś starszego PSR-a.
Rozejrzyj się po Allegro :
http://www.allegro.pl/item6199974_yamaha_psr_175_paktycznie_nowe_.html
Czasami można złapać niezły sprzęt i to w idealnym stanie od niedoszłych muzyków ;)

Moderowano przez _PREDATOR_23:49 2.3.2008:
Tu nie jest Allegro bis!
:arrow: http://www.elektroda.pl/rtvforum/viewtopic.php?p=3733177#3733177
Następne będzie ostrzeżenie!

Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 03 Mar 2008 00:37   

Powrót do góry

viayner
Poziom 20
Poziom 20

Miasto: Oulu

Post#4 03 Mar 2008 10:14   

Witam,
nie zgodze sie z przedmowca, nie tylko yamaha, chociaz ma naprawde niezle brzmienie. Kiedys wpadl mi w rece casio wk1500 czy 1800 (w sumie podobne) za 600PLN, fortepian brzmi naprawde niezle jak na te klase i cene a dodatkowo 76 klaiwszy moze byc nie do pogardzenia. Nawet seria CTK nie jest zla, yamaha ma swoje zalety ale rownie niezly jest Roland ale drozszy chyba ze cos z dawnych E-kilkanascie. W tej cenie to Yamaha PSR-520 i podobne Casio CTK4xx lub 5xx lub prostrze WK1xxx, z kazdego bedzie zadowolona skoro jest poczatkujaca. Raczej nie zadne egzotyczne firmy.
Pozdrawiam
Powrót do góry

Kolorowa
Poziom 11
Poziom 11

Post#5 07 Mar 2010 10:53   

Zamierzam zacząć naukę grania na pianinie. Chcę kupić niedrogi, wręcz tani keyboard, jak najbardziej może być używany. Zależy mi głównie na funkcji pianina, a nie na tych różnych podkładach czy dźwiękach syntetycznych.
Ma to być instrument do zapoznania się z klawiszami, nauki akordów itp. Jakość dźwięku jest ważna, ale nie najważniejsza. Jak nauczę się grać, zainwestuję w coś lepszego.
Chcę spytać, gdzie i czego szukać. Jeśli gracie na klawiszach, to od czego zaczynaliście?
Powrót do góry

Falco76
Poziom 18
Poziom 18

Post#6 Post autora tematu 08 Mar 2010 14:20   

Proponuję Yamaha. Kupowałem ze 2 lata temu więc nie wiem jakie teraz są modele. Kupiłem PSR E313 używany. Jak będziesz szukać, to zwróć uwagę na to, żeby były dynamiczne klawisze. Za 500pln na pewno znajdziesz na allegro. Dźwięk pianina w keyboardach Yamaha jest naprawdę świetny. Oprócz tego w modelu, który kupiłem jest funkcja nauki (rytm, palce, itd..,). Super kombajn poszukaj opisu na necie. Polecam.

Pamiętaj najważniejsza, to dynamiczna klawiatura.
(nie kupuj zabawek typu Casio czy jakiś Nonamemów)
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 08 Mar 2010 14:20   

Powrót do góry

mawi2
Poziom 16
Poziom 16

Miasto: warszawa

Post#7 09 Mar 2010 16:05   

Witam. Mam mało używany Roland XP-10. Dynamiczna klawiatura, całkiem niezłe pianinko. Oczywiście brak podkładów - ale nie o to chodzi. Pełne 5 oktaw. Programowalne dźwięki. Wada? czy może zaleta - brak wbudowanych głośników. Za to bardzo dobre wyjście na wzmacniacz oraz porządne midi. Służył mi jako dodatkowa klawiatura midi. Później znów korg. Mogę sprzedać w cenie jaka Cię interesuje. Sprzęt nie zniszczony, transport zawsze tylko w futerale. Sprzedam bez futerału lub jeśli Cię interesuje to się dogadamy. Zapraszam na priva.
Powrót do góry

areks_ostrowski
Poziom 1
Poziom 1

Post#8 21 Lut 2011 17:30   

Falco76 napisał:
Jak w temacie. Czy szukać jakiś używnych, czy do 500pln kupię coś dobrego. Instrument dla dziewczyny. Głównie chodzi o dobry dźwięk pianina.

Pozdrówka

Najlepszy dźwięk pianina mają raczej prawdziwe pianina, ale w keyboardzie można go jeszcze jakoś według własnego upodobania wzbogacić. Jeśli chciałbyś więcej przeczytać na ten temat to może zajrzyj tutaj
http://nauka-gry.blogspot.com/2011/02/jaki-keyboard-na-poczatek.html

Dodano po 3 [minuty]:

Co do ceny to za 500 zł może najlepszego nic nie będzie, ale jeśli zaczynasz naukę to wystarczająco. Bo nie ma co ładować ileś tam kasy, a później okaże się, że nie będziesz dalej grać. Więcej na ten temat możesz przeczytać tutaj: http://nauka-gry.blogspot.com/2011/02/jaki-keyboard-na-poczatek.html
Powrót do góry

Napisz nowy temat  Temat zablokowany      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> Inne Serwis -> Inne Co kupić? -> Keyboard do 500 PLN - dla początkującego. Jaki?
Strona 1 z 1