Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Kategoria: Kamery IP / Alarmy / Automatyka Bram
Montersi
Kategoria: Akumulatorki / Baterie / Ładowarki
  • #1 10 Mar 2008 18:27
    Klimass
    Poziom 9  

witam!
    Opel astra II 2000r. 1.7 DTI ISUZU 16V
    problem:
    do komputera sterującego silnikiem na szczycie silniki dostaje sie Olej napędowy przewodami (wewnątrz cienkich kabelków) do kostki i to idzie przewodami od najprawdopodobniej pompy wtryskowej znajdującej sie na dole silnika

pompa DENSO sterowana elektronicznie
    może w łódzkiem woj. ktoś sie tym zajmuje prosze o pomoc lub namiary

• #2 25 Kwi 2008 20:41
    arturaspl
    Poziom 10  

jezeli dobrze rozumiem to paliwo wspina sie po kabelkach z dolu silnika do gory?moze byc wyciek na samej gorze z przewodu zwrotnego,taki maly czarny ktory wraca z wtryskiwaczy.

• #3 25 Kwi 2008 22:38
    Klimass
    Poziom 9  

juz doszedłem do tego przyczyną był uszkodzony "czujnik kąta obrotu" w pompie wtryskowej tak sie to chyba nazywa BRAZOWY kabelek.. i cisnienie z pompy przez kabelek dawało na reszte instalacji :D

• #4 25 Kwi 2008 23:11
    Jacek79
    spec od auto-elektro

tak się dzieje w tych isuzu, czasami kabel z izolacki oblezie.

• #5 21 Lis 2009 22:09
    MAGRAD1
    Poziom 2  

witam ja tez miałem olej napedowy w komputerze,specjalista z zielonej góry dziwił sie skad on tam sie wzią.Ale to mały problem duzy mam taki ze pali mi sie kontrolka silnika i silnik nie mamocy,na komputerze wyskakuje bład za niskie napiecie przepływomierza.Przepływomierz dobry bo wymieniony,wszystkie mozliwe czujniki wymienione,podejrzenie komputer,ale nikt mi gwarancji nie da.Czy ktos miał podobny przypadek bo w ciemno komputera nie chce kupowac bo bardzo drogi jest POZDRAWIAM

Szukaj w 4mln produktów
Przeglądaj produkty