Forum elektroda.pl

Regulamin  | Punkty  | Dodaj...  | Ostatnie  | Szukaj  | Rejestracja  | Zaloguj

Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Brak obrazu w telewizorze

Napisz nowy temat  Temat zablokowany      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> Początkujący Serwisanci -> Brak obrazu w telewizorze
Autor
Wiadomość
Usunięty

Post#1 Post autora tematu 14 Mar 2008 19:03   

Brak obrazu w telewizorze

witam
Od kilku tygodni od czasu do czas mój telewizor zaczynał migać róznymi kolorami, jakby na ekran ktoś nałozył żółta szybę, czasem lekko zieloną.
WYłączenie telewizora pomagało.
Dzisiaj jak włączyłem telewizor wogóle nie ma obrazu, głos został.
Zwracam sie o pomc co to możę być czy warto to naprawiać , telewizor philipsa.
dzięki za pomoc

Witam Kolege! Ponieważ jesteś nowy na Forum chcę przypomnieć o stosowaniu się do przepisów regulaminu z którym trzeba niezwłocznie się zapoznać. Na chwilę obecną temat zamykam. Pytania dotyczące w/w tematu proszę kierować na PW. Przeniosłem z TV. [_OBCY_]
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 14 Mar 2008 19:03   

Powrót do góry

DamianRTV
Poziom 21
Poziom 21

Miasto: Katowice

Post#2 14 Mar 2008 19:26   

Re: Brak obrazu w telewizorze

A kolega myśli że my tu jesteśmy wróżkami, że podamy Ci na talerzu " leki " , które Ci wyleczą TV?

Nie podałeś dokładnie modelu , nie pomierzyłeś napięć, w zasilaczu, a z tego wszystkiego to pewnie jeszcze nie otwarłeś obudowy.

( My z tego wszystkiego i z takiego opisu nie wiemy czy się kolega na tym zna czy nie :( - chodzi tu o twoje bezpieczeństwo - powiemy ci co zrobić a Ciebie - trzaśnie przy telewizorze - i czyja to będzie wina - zwalisz na elektrodę ? - bo mi tam tak kazali !
Jeżeli się nie czujesz na siłach to zanieś do kogoś wykwalifikowanego )

Zacznij od otwarcia i odkurzenia TV i pomierz napięcia

Pozdrawiam Damiano
Powrót do góry

Napisz nowy temat  Temat zablokowany      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> Początkujący Serwisanci -> Brak obrazu w telewizorze
Strona 1 z 1