Forum Index

Rules  | Points  | Add...  | Recent posts  | Search  | Register  | Log in

This site uses cookies. Learn more about cookies and changing the settings in your browser.

Budowa trzymaka noza do plotera piszacego

Post new topic  Reply to topic      Main Page -> Forum Index -> Printer, photocopier service -> Printers, Photocopier Professional -> Budowa trzymaka noza do plotera piszacego
Author
Poziom 24
Poziom 24

Post#1 Post from the author of the topic 19 Mar 2008 09:55   

Witam.

Czy ktos z Kolegow posiada moze - albo wie jak - jakies rysunki lub budowe trzymaka (nie wiem jak to sie fachowo nazywa) do noza, ale takiego, zeby go zamocowac w ploterze piszacym XY ? Widzialem cos takiego w sprzedazy - ceny zwalaja z nog. Moge sam takie cos zrobic, lecz mam problem...
Znalazlem rysunek z wymiarami zewnetrzymi i fotke takiego noza, ale nie wiem jak on jest mocowany wewnatrz tego trzymaka Neutral . Czy ten molet po lewej stronie, to czesc odkrecana, zeby wsadzic do srodka noz? Jak jest rozwiazane samo trzymanie sie noza, zeby nie wypadal, a mial mozliwosc bezoporowego obracania sie o 360 stopni?
Mysle, ze wewnatrz jest otwor o srenicy 2mm i dlugosci tej pogrubionej czesci noza, a w molecie otworek srednicy samego noza (1mm), co moglo by trzymac noz. Potrzebowal bym tez dokladne wymiary samego noza, a konkretnie jak dluga jest ta ciensza czesc (1mm) z ostrzem.
Czy dobrze kombinuje?

Dzieki za jakies naprowadzenie.

Helpful message? + -

Back to top

Google

Google Adsense

Post# 19 Mar 2008 09:55   

Back to top

Post new topic  Reply to topic      Main Page -> Forum Index -> Printer, photocopier service -> Printers, Photocopier Professional -> Budowa trzymaka noza do plotera piszacego
Page 1 of 1
Similar topics
Budowa plotera z czesci drukarki hp600 (6)
Budowa plotera ze starej drukarki. Co zrobić, żeby Windows wykrył ploter? (4)

Administrator || Moderators || Forum Rules || General Rules || Cookies information || Contact

Page generation time: 0.063 seconds

elektroda.pl topic RSS feed