Forum elektroda.pl

Regulamin | Punkty | Dodaj... | Ostatnie | Szukaj | Rejestracja | Zaloguj

Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Budowa trzymaka noza do plotera piszacego

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> Drukarki, ksero Serwis -> Drukarki, ksero Profesjonalne -> Budowa trzymaka noza do plotera piszacego
Autor
Wiadomość
Trabi
Poziom 24
Poziom 24

Post#1 Post autora tematu 19 Mar 2008 10:55   

Witam.

Czy ktos z Kolegow posiada moze - albo wie jak - jakies rysunki lub budowe trzymaka (nie wiem jak to sie fachowo nazywa) do noza, ale takiego, zeby go zamocowac w ploterze piszacym XY ? Widzialem cos takiego w sprzedazy - ceny zwalaja z nog. Moge sam takie cos zrobic, lecz mam problem...
Znalazlem rysunek z wymiarami zewnetrzymi i fotke takiego noza, ale nie wiem jak on jest mocowany wewnatrz tego trzymaka :| . Czy ten molet po lewej stronie, to czesc odkrecana, zeby wsadzic do srodka noz? Jak jest rozwiazane samo trzymanie sie noza, zeby nie wypadal, a mial mozliwosc bezoporowego obracania sie o 360 stopni?
Mysle, ze wewnatrz jest otwor o srenicy 2mm i dlugosci tej pogrubionej czesci noza, a w molecie otworek srednicy samego noza (1mm), co moglo by trzymac noz. Potrzebowal bym tez dokladne wymiary samego noza, a konkretnie jak dluga jest ta ciensza czesc (1mm) z ostrzem.
Czy dobrze kombinuje?

Dzieki za jakies naprowadzenie.
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 19 Mar 2008 10:55   

Powrót do góry

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> Drukarki, ksero Serwis -> Drukarki, ksero Profesjonalne -> Budowa trzymaka noza do plotera piszacego
Strona 1 z 1