Forum elektroda.pl

Regulamin  | Punkty  | Dodaj...  | Ostatnie  | Szukaj  | Rejestracja  | Zaloguj

Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

audi a3 wymiana żarówki

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> Samochody Serwis -> Samochody Elektryka i elektronika -> audi a3 wymiana żarówki
Autor
Wiadomość
Gieru
Poziom 4
Poziom 4

Post#1 Post autora tematu 19 Mar 2008 21:16   

audi a3 wymiana żarówki

Witam
Chciałem zapytać jak wymieć żarówkę w Audi A3 nowa buda - 8p, w tylnych lampach. Wiem, że trzeba wyciągnąć zaślepkę w bagażniku i odrkęcić śrubę, ale za cholerę nie mogę wyciągnąć lampy, a nie chce na siłę, żeby nie urwać. Jak ktoś ma w tym doświadczenie to proszę o pomoc. Lampa od strony bagażnika wychodzi, ale druga strona trzyma i nie idzie się dostać do żarówek.
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 19 Mar 2008 21:16   

Powrót do góry

frankrom
Poziom 13
Poziom 13

Miasto: -

Post#2 19 Mar 2008 23:52   

Re: audi a3 wymiana żarówki

W nowej A4 należy użyć siły.
Powrót do góry

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> Samochody Serwis -> Samochody Elektryka i elektronika -> audi a3 wymiana żarówki
Strona 1 z 1

Administrator || Moderatorzy || Regulamin forum || Regulamin ogólny || Informacja o cookies || Reklama || Kontakt

Page generation time: 0.042 seconds

elektroda.pl temat RSS 

opony