X

Jak odszukać kogoś po numerze GG?

21 Mar 2008 21:01 ANandy355
  • #1 21 Mar 2008 21:01
    andy355
    Level 12  
    Helpful post? (0)
    witam!!! potrzebuje pomocy i bede wdzieczny za rade poniewaz w temacie jestem slabo zorientowany,temat> jak odszukac kogos po numerze GG(gadu-gadu)?
  • #2 21 Mar 2008 21:03
    jankolo
    VIP Zasłużony dla elektroda
    Helpful post? (0)
    Rozumiem, że kolega chce znależć dane osobowe i adresowe? Nie da się.
  • #3 21 Mar 2008 21:16
    andy355
    Level 12  
    Topic author Helpful post? (0)
    chodzi o to ze mam numer GG typa co mi pogrozki wysyla i nie wiem czy pomoze mi np. policja czy moze lepiej" haker "
  • #4 21 Mar 2008 21:22
    ginio77
    Level 17  
    Helpful post? (-1)
    Witam
    Jeśli masz numer gościa dodaj go sobie do kontaktów.
    Jeśli będzie widoczny kliknij prawym klawiszem myszy na nim i po otworzeniu się listy wybierz informacje, tam powinien być jego IP.
    Wystarczy go spisać i przekazać policji.
    Oni mają dostęp do danych konkretnego IP do kogo należy i jaki jest jego adres a raczej adres komputera o takim IP.
    Pozdrawiam.
  • #5 21 Mar 2008 21:59
    mall_pall
    Level 15  
    Helpful post? (0)
    ginio77 wrote:
    Witam
    Jeśli masz numer gościa dodaj go sobie do kontaktów.
    Jeśli będzie widoczny kliknij prawym klawiszem myszy na nim i po otworzeniu się listy wybierz informacje, tam powinien być jego IP.
    Oni mają dostęp do danych konkretnego IP do kogo należy i jaki jest jego adres a raczej adres komputera o takim IP.
    Pozdrawiam.

Jeśli są to groźby karalne przewidziane w Kodeksie Karnym to aby zgłosić zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa wystarczy nr gg człowieczka oraz korespondencja jaką przesyłał. Organy ścigania takie jak np Policja może uzyskać dane od admina serwerów gg.

ginio77> koleś może mieć status niewidoczny lub zaznaczone własne proxy i wyłączone peer-to-peer i wtedy nic nie widzisz.
    Zawsze nr gg możesz wpisać w google, może gdzieś na jakimś forum lub portalu podał i będziesz miał więcej inf na jego temat.
  • #6 21 Mar 2008 22:18
    andy355
    Level 12  
    Topic author Helpful post? (0)
    dzieki za rade .temat uwazam za zakonczony.
  • #7 21 Mar 2008 22:22
    dir3ctor
    Level 27  
    Helpful post? (0)
    Zapisz go sobie na liste, wyeksportuj do pliku a potem zaimportuj ten plik w naszej-klasie. Jesli tam jest i podal swoje gadu to dostaniesz conieco informacji o delikwencie :)
  • #8 22 Mar 2008 11:22
    sq8wit
    Level 14  
    Helpful post? (0)
    ginio77 wrote:
    Witam
    Pozdrawiam.

IP będzie w informacjach, ale pod warunkiem, że ta osoba ma włączone p2p w GG .
    A co do danych o konkretnym IP to niech kolega bajek nie opowiada...

Pozdrawiam i Wesołych Świąt.
Mouser  Search 4 million + Products
Browse Products