Forum elektroda.pl

Regulamin  | Punkty  | Dodaj...  | Ostatnie  | Szukaj  | Rejestracja  | Zaloguj

Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

cieknacy silnik w Megane

Napisz nowy temat  Temat zablokowany      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> Samochody Serwis -> Samochody Mechanika -> cieknacy silnik w Megane
Autor
Wiadomość
grzechuuu8
Poziom 2
Poziom 2

Miasto: waliszew

Post#1 Post autora tematu 26 Mar 2008 21:28   

cieknacy silnik w Megane

Witam chcialem zpytac mam na oku samochod renault megane 98r ma przejechane ok 140000km i mokry silnik jest w nim zamontowany gaz od 2005r zastanawia mnie z tym przebiegiem czy ten typ tak ma czy jest auto zjezdzone prosze o rade
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 26 Mar 2008 21:28   

Powrót do góry

piomoto
Poziom 17
Poziom 17

Miasto: Pińczów

Post#2 26 Mar 2008 21:38   

Re: cieknacy silnik w Megane

Zależy skąd ten olej leci. Uszczelki są przeważnie robione z korka lub specjalnej gumy i po jakimś okresie traci właściwości. Tak że silnik wcale nie musi być zajechany.
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 26 Mar 2008 21:38   

Powrót do góry

grzechuuu8
Poziom 2
Poziom 2

Miasto: waliszew

Post#3 Post autora tematu 26 Mar 2008 21:51   

a moze wiesz niewiem w megankach tak silniki nie przeciekaja bo niektore samochody tak maja np fiaty tak licze moze ten megane ma tak 180000 tys km przejechane bo tam nie ma tego ze cos nie cofna

Dodano po 1 [minuty]:

ciekaw jestem czy w renowkach silniki takprzeciekaja
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 26 Mar 2008 21:51   

Powrót do góry

piomoto
Poziom 17
Poziom 17

Miasto: Pińczów

Post#4 26 Mar 2008 21:59   

Wszystko zalezy od tego skąd cieknie. Jeśli spod pokrywy zworów to pikuś, tanio i łatwo zrobić. A po tym że silnik jest urzygany nie pozna się stanu wewnątrz.
Powrót do góry

robokop
Moderator Samochody
Moderator Samochody

Miasto: Płońsk/Warszawa

Post#5 26 Mar 2008 22:02   

Kamilo16 napisał:
no u mnie w punciaka trzeba by było uszczelnić i szczerze mówiąc przegląd silnika konkretny by się przydał już..... i jest tylko w benzynie

Myślę że fajnie by było gdyby młody kolega zastanowił się czasami co pisze.
Autor wątku pyta o SAMOCHóD FRANCUSKI MARKI RENAULT, a kolega wyjeżdża z FIATEM PUNTO. Jak ma się jedno do drugiego ?

Jeśli silnik jest mokry, to prawdopodobnie ma obniżony przebieg na liczniku, lub też był dość intensywnie eksploatowany. Przed zakupem trzeba by było skonsultować stan techniczny tego samochodu na jakiejś stacji diagnostycznej, w końcu to tylko francuz, nie wiem jak Renault, ale starsze Peugeoty lubiły przepuszczać olej przez uszczelki.
Powrót do góry

adam7009
Poziom 23
Poziom 23

Post#6 26 Mar 2008 23:00   

Moim zdaniem co ma przebieg do mokrego silnika ,poprostu wymaga wymiany jakieś uszczelki,czy uszczelniacza,przecież to dziesięcoletni samochód,a swoją drogą to sprzedający nic nie ukrywa pokazuje jaki jest ,bo mógł go umyc przed sprzedażą.
Powrót do góry

Napisz nowy temat  Temat zablokowany      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> Samochody Serwis -> Samochody Mechanika -> cieknacy silnik w Megane
Strona 1 z 1

Administrator || Moderatorzy || Regulamin forum || Regulamin ogólny || Informacja o cookies || Reklama || Kontakt

Page generation time: 0.068 seconds

elektroda.pl temat RSS 

opony