X
  • #1 27 Mar 2008 00:40
    greep
    Level 19  
    Helpful post? (+1)
    Czy jest jakis sposob aby wzmocnic dzwiek w systemie operacyjnym.
    Glosniki w moim laptopie sa bardzo slabe, a moze nie tyle slabe, co cicho graja.
    Wiem, ze moge troche wzmocnic dzwiek w Winampie poprzez wlaczenie korektora, ale pozostale dzwieki, produkowane przez inne programy, czy tez systemowe sa bardzo ciche, pomimo maksymalnego poziomu glosnosci...
    Czy jest jakis sposob aby wzmocnic te dzwieki?

Chodzi mi glownie o wzmocnienie dzwiekow ze Streaming Video (youtube, etc..).

bede bardzo wdzieczny za informacje.
  • #2 28 Mar 2008 21:36
    jones_wm
    Level 11  
    Helpful post? (0)
    Upewnij się, że we wszystkich miejscach masz ustawiony najwyższy poziom głośności, bo fabrycznie często są ustawione z poziomu systemu operacyjnego np. tylko do połowy (Panel sterowania).
    Są programy do korygowania dźwięku (każdego, z gier i innych programów też) działające w tle, ale wątpie żeby pomogły.
    W laptopach głośniki przeważnie nie są zbyt mocne.
    Więc kup sobie słuchawki....
  • #3 01 Apr 2008 22:42
    greep
    Level 19  
    Topic author Helpful post? (+1)
    jesli programy o ktorych mowisz moglyby wzmocnic dzwiek w calym systemie, a w szczegolnosci w przypadku ogladania video z internetu (youtube), to bardzo prosze o podanie nazwy takiego programu.

pozdrawiam
  • #4 01 May 2011 20:39
    gniewosz
    Level 13  
    Helpful post? (+1)
    podpinam sie do tego tematu.wszystko mam na max i czesem jest ok a czasem graja o wiele ciszej i nie mage nic zrobic.bardzo to jest irytujace szczegolnie kiedy na zywo slucham relacji sportowych.
  Search 4 million + Products
Browse Products