Forum elektroda.pl

Regulamin  | Punkty  | Dodaj...  | Ostatnie  | Szukaj  | Rejestracja  | Zaloguj

Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Pilot Elmak - Nka i TV samsung

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> SAT Serwis -> Pilot Elmak - Nka i TV samsung
Autor
Wiadomość
eska
Poziom 12
Poziom 12

Post#1 Post autora tematu 28 Mar 2008 12:48   

Pilot Elmak - Nka i TV samsung

Kupielm pilota elmak oskar.

jak najszybciej i najsprawniej zaprogramowac tego pilota zeby mial wszystkie funkcje z pilota Nki i dodatkowo zeby mi sie wlaczal jak nacisne wlaczenie - i nbox i TV razem i wylaczal to samo. Mozna tak zaprogramowac zeby jednym przyciskiem sie odrazu wlaczal TV i nbox?

Idzie tak zrobic?

Bo zaprogramowalem pilota do pilota z nki i wszystko dziala ok. Ale jak wylaczam to wylacza sie tylko Nka a ja chce by rownoczesnie wylaczal sie TV... czy mozna tak zrobic?

I jeszce bym chcial zeby przyciszanie bylo tez TV a przelaczanie kanalow i reszta Nki. jak to zrobic

Bo zrobilem tak ze zaprogramowalem calego pilota z pilota Nki i zeby sciszac i podglasniac TV nie Nke nauczylem tego pilota przyciskow przycisz i podglosnij i ok podglosnia i przycisza mi TV nie Nke tylko ze juz nie mam zadnych funkcji innych. Wszystko sie kasuje i moge tylko robic ciszej/glosniej...

A ja chce miec jakby 2 piloty w jedym tym oskarze.

BTW: jaki kod ma pilot od TV samsung Le32r82b?
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 28 Mar 2008 12:48   

Powrót do góry

LeDy
Poziom 26
Poziom 26

Miasto: "-"

Post#2 29 Mar 2008 21:52   

Re: Pilot Elmak - Nka i TV samsung

Jak by tak było jak chcesz to by było dopiero nieszczęście.
Inne funkcje też by wpływały na oba urządzenia.
Jak pilot uniwersalny to jedynie zaprogramować na oba osobno i przełączać pomiędzy TV a SAT.
Jedynie jak jest " uczący się " to możesz dwa sąsiednie klawisze nauczyć aby wyłączały jednego i drugiego i naciskać je razem.
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 29 Mar 2008 21:52   

Powrót do góry

Lidzia
Young Lady
Young Lady

Miasto: Mysłowice

Post#3 29 Mar 2008 22:07   

Poszperaj tu http://www.piloty.republika.pl/uniwersalne.html
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 29 Mar 2008 22:07   

Powrót do góry

eska
Poziom 12
Poziom 12

Post#4 Post autora tematu 30 Mar 2008 02:13   

'Jedynie jak jest " uczący się " to możesz dwa sąsiednie klawisze nauczyć aby wyłączały jednego i drugiego i naciskać je razem'

No wlasnie tak nie moge zrobic... Jak zaprogramujez kodu pilota na tego z Nki i pozniej chce go nauczyc tylko 2och klawiszy (ciszej, glosniej) z TV to juz tylko dzialaja te klawisze a reszta juz w ogole nie dziala. Czyli ustawienia pilota z Nki sie resetuja i sa tylko te 2 (ciszej, glosnie)
Powrót do góry

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> SAT Serwis -> Pilot Elmak - Nka i TV samsung
Strona 1 z 1

Administrator || Moderatorzy || Regulamin forum || Regulamin ogólny || Informacja o cookies || Reklama || Kontakt

Page generation time: 0.119 seconds

elektroda.pl temat RSS