X

Pilot Elmak - Nka i TV samsung

eska 28 Mar 2008 11:48
  • #1 28 Mar 2008 11:48
    eska
    Level 12  
    Helpful post? (0)
    Kupielm pilota elmak oskar.

jak najszybciej i najsprawniej zaprogramowac tego pilota zeby mial wszystkie funkcje z pilota Nki i dodatkowo zeby mi sie wlaczal jak nacisne wlaczenie - i nbox i TV razem i wylaczal to samo. Mozna tak zaprogramowac zeby jednym przyciskiem sie odrazu wlaczal TV i nbox?

Idzie tak zrobic?

Bo zaprogramowalem pilota do pilota z nki i wszystko dziala ok. Ale jak wylaczam to wylacza sie tylko Nka a ja chce by rownoczesnie wylaczal sie TV... czy mozna tak zrobic?

I jeszce bym chcial zeby przyciszanie bylo tez TV a przelaczanie kanalow i reszta Nki. jak to zrobic

Bo zrobilem tak ze zaprogramowalem calego pilota z pilota Nki i zeby sciszac i podglasniac TV nie Nke nauczylem tego pilota przyciskow przycisz i podglosnij i ok podglosnia i przycisza mi TV nie Nke tylko ze juz nie mam zadnych funkcji innych. Wszystko sie kasuje i moge tylko robic ciszej/glosniej...

A ja chce miec jakby 2 piloty w jedym tym oskarze.

BTW: jaki kod ma pilot od TV samsung Le32r82b?
  • #2 29 Mar 2008 20:52
    LeDy
    Level 43  
    Helpful post? (0)
    Jak by tak było jak chcesz to by było dopiero nieszczęście.
    Inne funkcje też by wpływały na oba urządzenia.
    Jak pilot uniwersalny to jedynie zaprogramować na oba osobno i przełączać pomiędzy TV a SAT.
    Jedynie jak jest " uczący się " to możesz dwa sąsiednie klawisze nauczyć aby wyłączały jednego i drugiego i naciskać je razem.
  • #3 29 Mar 2008 21:07
    Lidzia
    Level 28  
  • #4 30 Mar 2008 01:13
    eska
    Level 12  
    Topic author Helpful post? (0)
    'Jedynie jak jest " uczący się " to możesz dwa sąsiednie klawisze nauczyć aby wyłączały jednego i drugiego i naciskać je razem'

No wlasnie tak nie moge zrobic... Jak zaprogramujez kodu pilota na tego z Nki i pozniej chce go nauczyc tylko 2och klawiszy (ciszej, glosniej) z TV to juz tylko dzialaja te klawisze a reszta juz w ogole nie dziala. Czyli ustawienia pilota z Nki sie resetuja i sa tylko te 2 (ciszej, glosnie)
  Search 4 million + Products
Browse Products