Forum elektroda.pl

Regulamin | Punkty | Dodaj... | Ostatnie | Szukaj | Rejestracja | Zaloguj

Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Jaka myjkę ciśnieniową kupić?

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> Inne Serwis -> Inne Co kupić? -> Jaka myjkę ciśnieniową kupić?
Autor
Wiadomość
jofa-j1
Poziom 13
Poziom 13

Miasto: Mierzęcice

Post#301 18 Cze 2013 08:17   

Re: Jaka myjkę ciśnieniową kupić?

Mam w domu 2 myjki, jedna Karcher 5.610 z przystawką do mycia tarasów i do drobnych prac, amatorsko się nadaje. Mam też HDS 610 dwutłokową z podgrzewaniem i praktycznie jej nie używam mało mobilna, nieporęczna do drobnych prac- mogę sprzedać.
Powrót do góry

wojtus
Poziom 2
Poziom 2

Post#302 20 Cze 2013 13:50   

a jak Ci się spisuje ten K 5.610 ? planuję go kupić i zastanawiam się czy warto dokładać do tego, czy może 5.2012
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 20 Cze 2013 13:50   

Powrót do góry

jofa-j1
Poziom 13
Poziom 13

Miasto: Mierzęcice

Post#303 20 Cze 2013 20:09   

Uywam go do drobnych prac i jestem zadowolony. Nie jest tm sprzęt profesjonalny.
Powrót do góry

marcinspok
Poziom 8
Poziom 8

Post#304 25 Cze 2013 18:41   

Re: Myjka wysokociśnieniowa czy dobra ?

Chcę zakupić myjkę do mycia chodnika, dachu, samochodu, w jednym ze sklepów polecono mi używaną myjkę karcher 3,5 KW napięcie 400V Co myślicie o takiej myjce? Czy lepiej kupić jakąś inna >
Powrót do góry

wojtus
Poziom 2
Poziom 2

Post#305 26 Cze 2013 17:44   

ma do wyboru używanego karchera hd 5/15 i nówkę k 5.700 w cenach ok 1500zł, z tym że K trochę lepiej wyposażoną. myjki bd używał do mycia aut, koparki i raz na rok kostki brukowej i elewacji domu. co się bardziej opłaca? zależy mi głównie na długim okresie używalności, żebym po 3 latach nie musiał kupić nowej/innej
Powrót do góry

kamoreks
Poziom 14
Poziom 14

Miasto: Łódź

Post#306 26 Cze 2013 18:25   

Wszystko zależy skąd ta myjka. Bo mocno przepracowana myjka długo nie posłuży. Mógł jej używać jakiś "Niemiec dziadek", albo Polak raz na dwa tygodnie i po prostu chciał profesjonalną. Nie napisałeś ile masz samochodów i koparek. Wnoskuje, że masz 2 auta i 1 koparkę. Ja osobiście kupiłem myjkę K7, i trochę, żałuję, że nie dopłaciłem do serii HD. Ja osobiscie na Twoim miejscu kupiłbym nową HD, jeśli masz dużo sprzętu.
Powrót do góry

wojtus
Poziom 2
Poziom 2

Post#307 26 Cze 2013 21:52   

myjka na pewno z jakiegoś zachodniego kraju, ile przepracowała to nie wiem, dopytam się ale z zewnątrz wygląda bardzo dobrze, nie porysowana, nic nie ułamane, wygląda tak jakby zbyt dużego przebiegu nie miała. mam 2 osobówki, busa i cata, mył wszystko bd średnio raz w tygodniu, czasami rzadziej. nowa hd to już zdecydowanie nie mój przedział finansowy, szukam czegoś do max 1700zł. bardziej zależy mi na trwałości niż na sile mycia.
znajomy mi polecał jeszcze nilfisk p150 warte to jest uwagi?
Powrót do góry

matys296r
Poziom 11
Poziom 11

Miasto: Stopnica

Post#308 28 Cze 2013 17:21   

Re: Jaką myjkę ciśnieniową kupić w przedziale cenowym 1300-1600zł?

Kup coś z firmy Karcher :) !
Powrót do góry

master13s
Poziom 11
Poziom 11

Post#309 29 Cze 2013 20:23   

Myjka ciśnieniowa co kupić?

Zastanawiam się nad kupnem myjki ciśnieniowej. Cena do 600 zł, wypatrzyłem sobie myjke PW1700 SPL Black & Decker, ale nie mam co do niej pewności. Z relacji znajomych wynika że myjek Karcher nie opłaca się kupować w takim przedziale cenowym, ale ja nie mam zamiaru wydawać na myjkę 3000 zł. Powyższa myjka Black & Decker zastanowiła mnie tylko dla tego że ma dużą moc w stosunku do ceny, a także dodatkowy bajer - szczotkę obrotową. Może wy polecicie coś lepszego? Aha, żeby też miało bajery, jak ta szczotka obrotowa, bo jak tak mam wszystko dokupywać jak do Karchera, to przepłacę w tym zakresie :D
Powrót do góry

1078231
Gość

Post#310 29 Cze 2013 20:34   

Re: Myjka ciśnieniowa co kupić?

Mam Black&Decker PW1400TDK i jestem bardziej, niż zadowolony. Mocniejsza może by tylko lepsza.
Powrót do góry

master13s
Poziom 11
Poziom 11

Post#311 29 Cze 2013 21:33   

A wykonanie lancy? Z tego co widziałem, ten plastik z którego jest wykonana nie wygląda zbyt przekonująco.
Powrót do góry

1078231
Gość

Post#312 30 Cze 2013 10:30   

No plastik, ale jeszcze nie wiem jak go połamać.
Powrót do góry

orsonik
Poziom 12
Poziom 12

Post#313 07 Lip 2013 16:08   

W piątek rozpoczołem również poszukiwania myjki ciśnieniowej. Naczytałem się porad i wypowiedzi tyle co niemiara. Wszyscy polecają myjki ale nie na moją kieszeń nie chiałem wydac więcej niż 500zł na urządzenie. Przypadkiem zajrzałem na stronę Castoramy rzucił mi się w oczy Black&Decker z uwagi że mam inne urządzenia tej firmy postanowiłem nie czytać więcej tylko kupić i już. Jakoś tak mnie tknęło żeby zadzwonić do Castoramy i zapytać czy urządzenia sa na stanie. Odebrał telefon co niespotykane w dzisejszych czasach miły sprzedawca i zaczęła się rozmowa co jak po co i dlaczego. Facet znał sie na rzeczy mówi wreszcie -zrobi Pan jak chce ale jedyne co mogę polecić to myjka Ciśnieniowa Niskil nie droga bo koszt 400zł a jakoś rewelacyjna. Nie znałem do tej pory tej firmy jakaś nowość na Polskim rynku z krajów skandynwaskich. Pojechałem na macanko i oględziny urządzen do Castoramy. Na miesjcu faktycznie Niskil okazał się bardzo dobrze wykonanym urządzeniem z metalową pompą, niewielkimi rozmiarami i co najciekawsze super bonusowym zestawem. W zestawie znalazły się dwie końcówki do lancy, koncówka do aktywnej piany, plus szczotak do czyszczenia kafli polbruku no i co najciekawsze koncówka do udrażniania rur. Wszystko za 400zł. Wcześniej posaidałem jakieś żołte dziadostwo chyba z Biedronki albo innego targu. Myślałem że będzie znowu wtopa ale kupiłem żeby sprawdzić zawsze można oddać. Ku mojemu zdziwieniu myjka okazała się rewelacyjna ciśnienie 120 barów w zupełności wystarcza do mycia samochodu i wszelkich powierzchni przyznam że jak na takie maleństwo to daje czadu. Dodatkowe końców sprawują sie super namprawdę jestem w szoku bo za tę cenę spodziewałem się bubla. Specjalna szczotką pociągnołem kafle w garażu lsnią jak nowe cały brud został usunięty. Super koncówka do aktywnej piany. Co ciekawe po przeliczeniu sama myjka wychodzi za niecałe 200zł bo reszta to cenne dodatki mozna policzyć na miejscu. Wszystko można osobno dokupić w każdym momencie a nie jak to jest z Karcherem gdy coś się chce ekstra to trzeba szukać bez końca zazwyczaj nie ma nic osobno.
Drodzy Państwo jeśli macie zamiar kupić myjkę ciśnieniową udajcie się do Castoaramy nie wiem czy to promocja czy na stałe i kupcie sobie Niskila nie ma co przepłacać urządzenie jest rewelacyjne i gorąco polecam. Warto również zauważyć że to jedyna na Polskim rynku firma która daje na myjkę az 5 lat gwarancji !!!!

Proszę przeczytać regulamin forum:
3.1.13. Publikowanie wpisów naruszających zasady pisowni języka polskiego, niedbałych i niezrozumiałych.
I niezwłocznie poprawić pisownię!
[_P_]

Powrót do góry

master13s
Poziom 11
Poziom 11

Post#314 07 Lip 2013 21:11   

Już zakupiłem B&D wcześniej, dałem 4 stówki za wyżej opisany przeze mnie model i na razie jestem zadowolony. Pozdrawiam !
Powrót do góry

sebongo
Poziom 8
Poziom 8

Miasto: dĄBROWA gÓRNICZA

Post#315 07 Lip 2013 22:24   

Jaką myjke ciśnieniową kupić ??

Witam wszystkich chcę kupić myjkę ciśnieniową Teściowi do garażu tak do 600 zł. Co polecili byście. Jedyny warunek do spełnienia to że, niema tam przyłącza wody i woda była by podawana z beczki. Proszę o poradę i z góry dziękuję.
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 07 Lip 2013 22:24   

Powrót do góry

marek 1871
Poziom 14
Poziom 14

Miasto: Kraków

Post#316 09 Lip 2013 15:38   

Zdecydowanie polecam Ci Stihl RE 98. Bardzo dobra myjka do zastosowań przy domu. Akuratnie wycelowana w zakładanym budżecie.
Powrót do góry

Stachserwis
Poziom 21
Poziom 21

Miasto: Pomorze

Post#317 23 Lip 2013 14:02   

W ofercie Lidl^a mają myjki ciśnieniowe Parkside - model PHD 100 C2. Czy ta myjka ma wbudowaną pompkę do samodzielnego pobierania wody np. z wiadra? Czy ktoś z Was używa już tej myjki? Myślę, że do okazjonalnego mycia jest wystarczająca. Co o niej sądzicie?
p-m $$
Powrót do góry

Ignis300
Poziom 2
Poziom 2

Post#318 27 Lip 2013 15:11   

Re: Jaką myjkę kupić stihl, karcher czy inną??

Ja słyszałem dużo dobrego o myjkach firmy Ehrle i zastanawiam się nad zakupem takiej: http://myjnie.agapit.pl/oferta/maszyny-wysokocisnieniowe/zimnowodne/KD-823-4x4? Ktoś z niej już korzystał i może powiedzieć o niej coś więcej?
Powrót do góry

krzys-iek
Poziom 18
Poziom 18

Post#319 30 Lip 2013 22:27   

Parkside phd 150 - używana SPORADYCZNIE, trzymana w ogrzewanym pomieszczeniu. Pekl na spawie (plastikowym laczeniu 2 połówek pistoletu) i woda leje sie z lancy bokiem :-/ Straszny bubel jednak, na sieci podobne opinie - tj pada lanca i leje woda na bok. Plus 3 letnia gwarancja i zobaczymy jak pojdzie jesli paragon sie nie zapodzial. WADA fabryczna koledzy i nie ma co tu kolorowac. Nic nie spadlo, szanowany i uzywany sporadycznie sprzet.
Powrót do góry

sectum
Poziom 1
Poziom 1

Miasto: Lesko

Post#320 28 Sie 2013 12:43   

Witam Forumowiczów.

Zastanawiam się nad zakupem tej myjki EUROM FORCE 2200, alu pompa. Cena dość atrakcyjna jak na tą wielkość i moc urządzenia. Rzecz jasna nie mam bladego pojęcia, czy jest awaryjna i czy faktycznie w cenie do 700 zł. Nie znajdę nic lepszego. Bardzo proszę o wypowiedzenie się w temacie. Może ktoś doradzi/odradzi? :) Może ktoś z Was miał wcześniej styczność z tą marką?
Powrót do góry

pitek132
Poziom 9
Poziom 9

Miasto: borzytuchom

Post#321 02 Wrz 2013 21:44   

Witam,
przeczytałem już wiele w necie i z każdym dniem wybór myjki jest trudniejszy. Zastanawia mnie czy warto jest kupować myjkę z przedziału 500-1000 zł czy jednak jest to taki sam bubel jak te do 500 zł. Chodzi mi o to jak długo ta myjka przeżyje. Czy zamiast łudzić się że myjka za 850 zeta przeżyje 5 lat lepiej kupić taka za 400 i za 2,5 lat wymienić. Myjki mam zamiar używać do mycia samochodu (Pod jakimś tam ciśnieniem spłukać samochód z grubszego brudu, zapianować go, przejechać gąbką i znowu spłukać) do tego czasami dojdzie elewacja (nie wymagam cudów) i raz do roku kostka. Ogólnie można powiedzieć wąż ogrodowy z pianownicą i z większym ciśnieniem. Na zakup mogę przeznaczyć 1000 złotych ale nie wiem czy jest sens. Z modeli do 500 złotych znalazłem:
1. http://allegro.pl/myjka-lavor-stm-150-260-bar-aktywna-piana-filtr-i3486050737.html lub za 550 z przedłużką węża
2. http://allegro.pl/myjka-cisnieniowa-nilfisk-120bar-c120-6-6-pc-x-tra-i3504728283.html
3. http://allegro.pl/karcher-myjka-cisnieniowa-k-2-400-pianownica-plyn-i3507116815.html

a z droższych:
1. http://allegro.pl/myjka-karcher-k-5-520-t-250-filtr-plyn-3lata-i3503859312.html lub inny model serii k5 luk k4? Jaki? Bo troche tych oznaczen jest
2.http://allegro.pl/myjka-cisnieniowa-lavor-stm-160-bar-mega-zestaw-i3482649491.html lub http://allegro.pl/lavor-myjka-cisnieniowa-vertigo-25-270-bar-2500-w-i3506915710.html plus pianownica?
3.http://allegro.pl/myjka-wysokocisnieniowa-nilfisk-c-125-3-8-pc-car-i3503342671.html

Proszę o podpowiedź co wybrać do moich potrzeb czy coś z droższych? Którą? Czy jednak wystarczy mi ta tańsza a za zaoszczędzone pieniądze kupić sobie np odkurzacz przemysłowy?
Powrót do góry

kiko80
Poziom 16
Poziom 16

Miasto: Podlasie

Post#322 07 Wrz 2013 19:22   

Ja mam myjkę NAC 4112T parametry w necie, i powiem szczerze do usuwania błota czy mchu z kostki brukowej to starcza ale następnym razem jak będę kupować to tylko z podgrzewaniem wody niesetety zwykła myjka tłustych osadów nie usunie już lepiej kupić zwykły pistolet do węża ogrodowego i efekt końcowy będzie podobny co z tańszą myjką
Powrót do góry

szeptel
Poziom 3
Poziom 3

Post#323 10 Wrz 2013 10:48   

posiadam myjke shtil re 98 którą kupiłem w tym roku.

wcześniej myłem auto myjkami na myjniach po 5 zł no i tamte myjki to mają ciśnienie.
mój shtil przy nich to taka zabawka ma dużo mniejsze ciśnienie.

ciśnienie w pracy normalnej shtila to 110 bar i tak myjki używam.
dysza turbo to 120 bar ale jest to dysza rotacyjna i rysuje lakier.

co do wykonania myjki shtil re 98 to jest to jakość premium. plastiki sa dobrej jakości.
myjka jest bardzo ciężka - 16 kilo no to jest pewność że w środku jest metalowa.

gdyby ta myjka miała 15 bar więcej to to by byl super sprzet.
powinna być bardziej wyżyłowana albo mieć większy silnik a nie 1,7 kW.
moja ocena myjki to 3.8/5. samochód da sie umyć ale szału nie ma.

mój wniosek - jeśli Ci nie szkoda kasy to kup mocniejszą a jeśli Ci szkoda to myśl o tej.
Powrót do góry

peperes
Poziom 1
Poziom 1

Miasto: Rzeszów

Post#324 18 Paź 2013 11:36   

Przedstawione opinie niektórych osób świadczą o kompletnym braku znajomości realiów handlu. Markety opanowały sporo rynku maszyn oferując produkty najtańsze wyprodukowane prawie wyłącznie w Chinach. Maja one chwytliwe nazwy w stylu germanpower, nilofil itp ale to wszystko made in china . Co to oznacza dla nabywcy - w razie jakieś drobnej usterki ( po 2- letniej gwarancji ) jest to szrot do wywalenia w najbliższym koszu. Na gwarancji jest wymiana sztuka za sztukę. Nikt tego nie naprawia w marketach bo nie ma części zamiennych. Jakość wykonania tych towarów jest taka, że skuteczna naprawa pogwarancyjna jest praktycznie niemożliwa. Mądry klient kupuje tylko w sklepie specjalistycznym z autoryzowanym przez producenta serwisem. Może jest drożej ale zero stresu, a maszyna jest na lata. Sprzedawca najczęściej zna się na rzeczy i wie co polecić klientowi, aby nie mieć z nim potem problemów. Naiwny klient musi się najpierw sparzyć na bublu z hipermarketu lub z allegro i dopiero wtedy rozum wraca.
Wracając do tematu myjek
Na potrzeby amatora wystarczy myjka z aluminiową pompą i silnikiem indukcyjnym. Myjki półprofesjonalne maja mosiężne głowice i lepsze węże ( z oplotem stalowym). Myjki profi są z pompami z mosiądzu i maja najczęściej silniki trójfazowe wolnoobrotowe.
Myjki dla Stihl-a produkuje grupa ALTO - są wysokiej jakości , pompy aluminiowe z silnikiem indukcyjnym ( modele hobby ), zero problemów serwisowych. 100% dostępność części zamiennych .
Karcher - tylko powyżej serii 5 i z silnikiem indukcyjnym. Są modele Karcher-a z pompami z alu robione na markety z silnikiem komutatorowym - silniki takie są tańsze ale nie sprawdzają się w myjkach. Naprawa takiej maszyny ( wymiana silnika ) jest nieopłacalna .
Na zakończenie - od 20 lat zajmuje się profesjonalnie maszynami ( prowadzę firmę ) ,
zatrudniam 3 mechaników w serwisie .
Pozdrawiam wszystkich
Powrót do góry

tasek
Poziom 12
Poziom 12

Miasto: Krosno

Post#325 15 Lis 2013 18:37   

Witam wszystkich!
Proszę co polecicie z myjek w kwocie 1500 max 1800zł? Chodzi o hobbistyczne mycie 3 aut raz w tygodniu oraz jak trzeba mycie podwozia pod konserwację. Odpadają Lavor-y, bosche, oleomacki, black decker. Miałem myjki po 400zł i nie spełniały moich oczekiwań, lepiej i szybciej było z węża myć.
Rozważam:

1. Stihl RE 128 PLUS za 1200zł
Napięcie sieciowe V/Hz 230/1-/50
Moc kW 2,3
Ciśnienie robocze bar 10-135
Min. wydajność pompy l/h 420
Maks. wydajność pompy l/h 500
Maksymalne ciśnienie bar 1) 150
Maks. temperatura wody zasilającej °C 60
Długość przewodu wysokociśnieniowego m 9,0
Ciężar kg 20

2.Myjka ciśnieniowa HD 5/11 C KÄRCHER za 1840zł
Moc: 2200 W
Wydajność maksymalna: 500 l/h
Ciśnienie maksymalne: 130 bar
Ciśnienie robocze: 115 bar
Maks. temperatura wody: 60° C
Maks. poziom mocy akustycznej: 88 dB
Koła: tak
Budowa pompy: mosiądz
Zbiornik na środek czyszczący: nie, wężyk podający środek chemiczny
Wymiary produktu: wys. 93,5 x szer. 36 x gł. 37,5 cm
Waga: 19 kg

Dlaczego karcher 5/11 ma cisnienie robocze "stałe" 115 bar a wszystkie wyższe modele mają podawane np od 20-130, stihl też ma przedział 10-135. W czym to jest lepsze badź przydatniejsze?
Karcher 5/11 jest chłodzony ponoć olejem i powietrzem a karcher 7,7 i stihl wodą. Wydaje mi sie że nawet ten podstawowy model HD 5/11 jest lepszy od serii 7 ale nie jestem specjalistą. Sprzedawca w sklepie mówi że model 7,700 jest lepszy i próbuje mi wcisnąć Karchera K 7.700 za 2050zł a z modeli hd ma na sklepie najnizszy model hd 5/15 ale to już cena prawie 3 tys, a dla mnie ponad 2tyś odpada
Myślałem chwile nad Nilfisk ALTO P 150.2-10 za 1500zł tylko jego musiał bym kupic przez allegro bo w okolicy nie ma sklepu ani serwisu

Za stihlem przemawia cena i w miare porównywalne parametry z myjkami za 2tys. Czyli w kieszeni zostało by prawie 800zł. Chcę kupić myjkę i zapomnieć o tym temacie. A nie że za rok czy trzy lata będę chciał umyć auto a tu jakies problemy jak to miało miejsce z Lavor czy podobnymi do 400zł (tu ciekło, tu pompa raz działała raz nie, zanikało cisnienie)

Pozdrawiam i proszę o pomoc
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 15 Lis 2013 18:37   

Powrót do góry

JACU626
Poziom 18
Poziom 18

Miasto: TARNOBRZEG

Post#326 17 Lis 2013 21:51   

Po kolei

Stihl - parametry często nie pokrywają się z danymi na tabliczce po prostu są to stare vapy robione pod lub przez stila, czesci koszmarnie drogie leżą u mnie jakieś dwie 118 klienci zrezygnowali z naprawy. Osprzęt tylko do kupienia w stilu złączki i cała reszta nie podejdzie z innej myjki ani nie kupisz w zamienniku.

wady serii domowej karcher
- plastik kiepski w obudowie myjki słabe odlewy
- główny minus przy tej cenie- plastikowy wąż pistolet i lańce to dla mnie masakra w tej kasie

seria hd 5/11

- Solidna obudowa i nie pękająca podstawa
- nie wyżyłowany silnik
- lańca i pistolet ze stali nierdzewnej + mosiądz
- wąż gumowy zbrojony
- dysza 3 pozycje ze stali szlachetnej

myjka na lata uszkodzić ją można tylko przemrażając

hd 5/15 obecnie jest w promocji i kosztuje 2350 więc nie wiem z kąd jesteś bo miasto nie wpisane

nilfisk i alto podobnie jak still osprzęt tylko pod nie robiony jak pęknie wąż cena kosmos a do karchera HD zakują ci w każdym serwisie hydrauliki

Karcher jedzie na standarcie złączy M22x1,5 podobnie jak kranzle, ehrle, bkf popatrz po necie ile do tego jest akcesorii w zamienniku.

Naprawiam wszystkie ale czasami i karcher kładzie na kolana z cenami czesci ale to przy nietypowych urządzeniach. Robiłem ostatnio stihla gorącowodnego jedna porcelana na tłoka 460 + vat a komplet uszczelnień 540 + vat w serwisie interpumpa ceny porcelana 94 uszczelnienia 112. Do małych myjek jest podobnie.
Powrót do góry

tasek
Poziom 12
Poziom 12

Miasto: Krosno

Post#327 18 Lis 2013 15:05   

dzięki śliczne za pomoc. Czyli Stihl RE 128 PLUS za 1200zł odpuścić sobie? Za nim tylko cena przemawiała i dane na papierze jak w tej cenie.

-KARCHER HD 5/11 1840zł jako jedyny ma stałe cisnienie nie regulowane, wydatek wody 500l, cisnienie robocze 115 bar

-karcher hd 5/15 2250zł, wydatek wody 230-500l, cisnienie robocze regulowane 30-150 bar i pistolet Easy Press co kol wiek ma to znaczyć (pewnie chodzi o to regulowane cisnienie i wydatek wody)
Czy to są jedyne różnice tych myjek? Czy jest sens dopłacić 400zł za 5/15?
Będę mył niby tylko 2 auta raz w tygodniu i raz na jakiś czas podwozie i cos koło domu. 400zł dla przeciętnego zjadacza chleba to duzo no ale jesli jest jakaś sensowny powód to bym dołożył bo i tak na raty wezmę pewnie tą myjkę. Miałem już ze 3 takie po 300zł i za każdym razem mówię że kupie raz a dobrze i za kazdym razem nie mam kasy. Z drugiej strony miał bym dwa sthile re128 za te pieniążki. I dalej mam dylemat

proszę o pomoc w rozwianiu wątpliwości
Powrót do góry

JACU626
Poziom 18
Poziom 18

Miasto: TARNOBRZEG

Post#328 18 Lis 2013 22:11   

Powiem krótko tak

Chcesz mieć radość z używania urządzenia dopłać te 400 zł i z radością wyciągaj aby myć a nie z musu bo musisz myć.

Mam kilka myjek na wynajem zawsze jakąś klienta do oddania wiec można przetestować ale uwielbiam wyciągnąć potwora hds 995 ustawionego na 190 bar i myć tym auto - wtedy mi się po prostu chce myć :)
Powrót do góry

nasu
Poziom 17
Poziom 17

Post#329 27 Lis 2013 09:30   

Wszystko zależy od tego co chcemy myć. Jak dla mnie to tylko trzy fazy i ciepła woda, żadna chemia tyle nie da.
Używam dwie dysze płaskostrumieniowa trochę większa 120bar przy max wydajności do mycia i mniejsza rotacyjna ponad 170bar przy max wydajności do szorowania. hds 995 na 190 bar gorącą wodą dobrą dyszą można zmyć lakier jak się uprzeć.
Powrót do góry

-Yaro-
Poziom 8
Poziom 8

Post#330 03 Gru 2013 14:42   

Witam
Podepnę się pod temat, chcę zakupić myjkę Karcher K 5.600 ktoś jej używa jakie są wasze opinie o tym modelu. Druga sprawa chodzi mi o filtr wody myjka ma podobno wbudowany, w sprzedaży widziałem filtr tego typu

To jest ten filtr zamontowany w myjce, czy dodatkowy jeśli dodatkowy jak się go montuje?
Powrót do góry

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> Inne Serwis -> Inne Co kupić? -> Jaka myjkę ciśnieniową kupić?
Strona 11 z 21 Idź do strony Poprzedni  123 ... 101112 ... 192021  Następny

Skok: