Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Kategoria: Kamery IP / Alarmy / Automatyka Bram
Montersi
Kategoria: Akumulatorki / Baterie / Ładowarki

Hoover AL130 nie pobiera wody nie wiruje

marekd_73 16 Kwi 2008 13:43
  • #1 16 Kwi 2008 13:43
    marekd_73
    Poziom 2  

Otóż, problem jest taki. Po włączeniu, bez napełniania wody bęben zaczyna się kręcić. Pierwszy podejrzany, hydrostat. Odłączyłem wężyk, wiec powinna wodę lać bez końca. Ale bez zmian, wody nie pobiera. Dochodzi do płukania, pobiera trochę wodę. I to jest dla mnie zagadka, skąd wie ile wody pobrać.
    Potem wylewa wodę i nie wiruje. Jakby stan "napełniona".
    Na programach do prania wełny też pobiera wodę z tym, że zdecydowanie za mało. Tak jak do płukania też za mało.

Znalazłem takie uszkodzenie na forum i diagnoza: uszkodzony moduł
    Pytanie, co uszkodzone w module i może jednak da się go naprawić. A może jakaś inna przyczyna?

http://www.elektroda.pl/rtvforum/viewtopic.php?t=929748&sid=6898a39a79e280c594c78901282aa062

• #2 16 Kwi 2008 17:42
    Asteroid
    Poziom 20  

Raczej nie moduł ! Odepnij 3 przewody od grzałki i zaizoluj je aby się nie zwarły i włącz pragram ! Moim zdaniem grzałka ma upływnośc do masy ! Pozdrawiam ! :D

• #3 16 Kwi 2008 18:16
    marekd_73
    Poziom 2  

Faktycznie ma gdzieś upływność do masy, bo wyskakuje mi różnicówka.
    Z tym, że wyskakuje np. przy płukaniu, czyli grzałka nie powinna być załączona. I to też za pierwszy razem. Włączam różnicówkę i działa dalej. Ale przetestuję, zobaczymy.

• Pomocny post
    #4 16 Kwi 2008 18:42
    Asteroid
    Poziom 20  

Zrób tak jak Ci pisałem wcześniej i daj znac ! Mozim zdaniem grzałka do wymiany będzie ! :D

• #5 16 Kwi 2008 20:20
    marekd_73
    Poziom 2  

Zrobiłem tak jak napisałeś. Odłączyłem grzałkę, załączyłem i ..działa :D
    Choć przyznam bez większej wary, że to pomoże. Przeszedł cały program i jest git tzn. woda się leje a wirowanie działa. Faktycznie grzałka do wymiany. Dzięki serdeczne :D
    Pozdrawiam.

Szukaj w 4mln produktów
Przeglądaj produkty