Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Kategoria: Kamery IP / Alarmy / Automatyka Bram
Montersi
Kategoria: Akumulatorki / Baterie / Ładowarki
  • #1 18 Kwi 2008 13:14
    gizmog
    Poziom 13  

Witam

mam problem z drukarka, wydruk mniej wiecej 6cm po lewej stronie kartki jest niewyraźny (im bardziej w prawo tym lepszy)
    mam na nią gwarancję, ale wcześniej zapytałem sprzedawce czy mogę coś zrobić w domu nie oddając drukarki do serwisu
    powiedział, żeby wyczyścić głowice, że jest w właściwościach opcja do czyszczenia
    owszem, w poprzednich drukarkach atramentowych wiem, że takie opcje były i z nich korzystałem, ale tutaj przeszukałem wszystko i nie znalazłem
    albo nie wiem gdzie jest, albo wogóle nie ma takiej opcji

dlatego chciałem się poradzić, czy ktoś wie gdzie taka opcja jest w tym modelu, czy wogóle jest, lub może jest jakaś inna przyczyna tego co się dzieje z wydrukiem
    w drukarce nie chce grzebac, wole oddac do serwisu póki jest gwarancja, ale póki co może sie uda zrobić coś nie ingerując fizycznie w nią

proszę o pomoc, z góry dziękuje

pozdrawiam

• #2 18 Kwi 2008 13:29
    Janusz.P
    Specjalista - kserokopiarki

to jest drukarka laserowa a więc nie ma żadnej opcji czyszczenia dysz. Jak jest na gwarancji to jednak najlepiej oddać do serwisu

• #3 18 Kwi 2008 13:32
    gizmog
    Poziom 13  

tez tak myslalem, no ale skoro sprzedawca kazal sprawdzic to sprawdzilem, swoja strona troche zawieszony byl

w zalaczniku zdjecie wydrukowanej kartki

• #4 18 Kwi 2008 13:57
    laserjack

Poziom 31  

Może być uszkodzona kaseta tonera lub elementy grzałki.

• #5 18 Kwi 2008 14:09
    marcint_73
    Poziom 10  

Ja bym ci radzil wyjąć kasetę z tonerem i potrząsnąć ją na lewo i prawo, może najzwyczajniej w życiu toner się kończy w kasecię?

• #6 18 Kwi 2008 14:26
    adamskki
    Poziom 11  

Z tego co widze na zdjęciu to uszkodzeniu-zużyciu uległ bęben światłoczuły. W tym modelu jest on zintegrowany w kasecie z tonerem.

• #7 18 Kwi 2008 14:28
    fuser
    Poziom 22  

a może wystarczy paluchem przetrzeć szybkę skanera nad tonerem ?

• #8 18 Kwi 2008 22:49
    gizmog
    Poziom 13  

bylem w sklepie porozmawiac o oddaniu drukarki na gwarancje, rozmawialem z innym sprzedawca,mowilem ze wyjalem kasete i ruszalem nia, pokazalem mu ten wydruk i powiedzial, ze po prostu toner sie skonczyl, a drukuje w tym miejscu niewyraznie bo akurat mniej w tym miejscu zostalo proszku
    jutro dosypie (bo kupilem juz wczesniej 150g tonera) i zobacze czy problem zniknie

dziekuje za odpowiedzi, napisze czy pomoglo

pozdrawiam

• #9 02 Cze 2008 12:40
    fredryk
    Poziom 8  

Ja mam podobny problem...i chciałbym się zapytać czy pomogło?

• #10 02 Cze 2008 13:46
    gizmog
    Poziom 13  

najzwyczajniej w swiecie skonczyl sie toner.
    nie spodziewalem sie tego, bo z jednej strony drukowalo, z drugiej niej, w srodku sie rozmywalo, a to dlatego, ze w srodku sa przegrody (wiec w czesci moglo zostac troche tonera)
    po napelnieniu proszkiem dziala jak nowy

pozdrawiam

Szukaj w 4mln produktów
Przeglądaj produkty