Forum elektroda.pl

Regulamin  | Punkty  | Dodaj...  | Ostatnie  | Szukaj  | Rejestracja  | Zaloguj

Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Drukarka HP 3820 tusz --Niezgodny typ kartridge

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> Drukarki, ksero Serwis -> Drukarki, ksero Regeneracja -> Drukarka HP 3820 tusz --Niezgodny typ kartridge
Autor
Wiadomość
MironSG1
Poziom 1
Poziom 1

Miasto: Tychy

Post#1 Post autora tematu 30 Cze 2007 14:31   

Drukarka HP 3820 tusz --Niezgodny typ kartridge

Nowy pojemnik z tuszem (zamiennik)-komunikat--Niezgodny pojemnik z tuszem<br/><br/>Witam
<br/>Miałem problem z drukarką HP 3820 jeśli chodzi o atrament
<br/>Po wyczerpaniu tuszu w orginalnym pojemniku napełniłem go.
<br/>No i sie wkurzyłem bo po zainstalowaniu go w drukarce ( a wszystko robiłem jak trzeba ) zaczęła migac pierwsza dioda od góry (ta odpowiedzialna za atrament) a przy próbie drukowania na monitorze wyskakuje komunikat Niezgodny pojemnik z tuszem czarnym. zainstaluj pojemnik zgodny z tym urządzeniem No i sie wkurzyłem i kupiłem nowy pojemnik zamiennik z firmy ActiveJet.
<br/>I wszystko było OK do czasu. Po jakimś czasie fajnego drukowania nagle miga znowu ta sama dioda i wykakuje ten sam komunikat.
<br/>Musze dodac że w pojemniku jest jeszcze co najmniej połowa tuszu.
<br/>Więc znowu sie wkór..em i zaczynam szukac na tym forum rozwiązania.
<br/>Cztałem coś o resetowaniu drukarki właśnie po napełnianiu pojemnika (jest to napisane na tym forum-łatwo znaleźc) no i chciałem to wyprógowac.
<br/>Ale rozwiązanie okazało sie nawet prostsze.
<br/>Po prostu wyjąłem cartridge z drukarki i pierwszy styk od góry po lewej stronie zakleiłem taśmą. Wkładam go do drukarki a ta śmiga aż miło i żadna dioda nie miga :)
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 30 Cze 2007 14:31   

Powrót do góry

tomsoft
Poziom 11
Poziom 11

Miasto: Zielona Góra

Post#2 06 Lut 2009 00:03   

Re: Drukarka HP 3820 tusz --Niezgodny typ kartridge

Witam!
No tak kolego ,po zaklejeniu owego styku i owszem będzie drukować,tak można oszukać kilka typów Cardridge w HP ALE!! wydrukuj pełny kwatrat
tzn. kwadrat lub duże pole całkowicie zapełnione na czarno a przekonasz się,że drukarka z tak zaklejonym stykiem zostawia jakby jedną pustą linię co
jakiś czas jest to linia w pewnym sensie odpowiadająca zaklejonemu stykowi ,inaczej mówiąc nie będą używane wszystkie dysze i w druku tekstu
będzie niby O.K. ale na dużych czarnych polach już nie! Wyczyść dobrze styki na głowicy i koszu oraz zresetuj Cardridge wtedy będzie grało.

P.S. 3820 to bardzo nie fortunny model HP co jakiś czas "lecą" sprzęgła w wózku czyszczącym po prawej stronie(nie kupuj nowych,można je prosto naprawić)
Powrót do góry

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> Drukarki, ksero Serwis -> Drukarki, ksero Regeneracja -> Drukarka HP 3820 tusz --Niezgodny typ kartridge
Strona 1 z 1