Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Kategoria: Kamery IP / Alarmy / Automatyka Bram
Montersi
Kategoria: Akumulatorki / Baterie / Ładowarki

honda civic jak rozebrac drzwi

beny8416 19 Kwi 2008 15:36
  • #1 19 Kwi 2008 15:36
    beny8416
    Poziom 10  

mam problem z rozebraniem drzwi a dokładnie dostaniem sie do głośnika ma może ktoś jakiś schemat albo miejsca w których są zaczepy

• #2 19 Kwi 2008 15:56
    MarioM1982
    Poziom 12  

Jaka Honda, IV, V, VI generacja????
    Jeśli Jajko ( 92-95r), to należy dośc energicznie od spodu szarpnąc plastik osłaniający głośnik ( tylko z czuciem).
    Plastik jest tylko na zatrzaski.

• #3 19 Kwi 2008 21:12
    beny8416
    Poziom 10  

nie ta nowsza po 95 roku produkowana

• #4 20 Kwi 2008 09:53
    Konrador
    Poziom 13  

Najlepiej zapytaj na klub civic

• #5 20 Kwi 2008 10:04
    Jarek_L
    Poziom 13  

1 - odkręcic wkręt w klamce- wyjąć oprawke klamki
    2 - odkręcić wkręt w uchwycie do zamyakania drzwi/sterowanie elektryczne szyb - wyjąc cały uchwyt/ uwaaga ana wtyczke/
    3 - wyjąc zaślepkę lussterka zewnetrznego/jeśli elektryczne robic delikatnie aby nie uszkodzic wtyczki i zaczepu/
    4 - ściągnęc maskownicę głosnika/ostrożnie na zaczepy
    5 - głośnik przymocowany trzema wkrętami
    6 - obok wkrętów głośnikaa znajdują się trzy wkręty mocujące tapicerkę
    7 - energicznie ale z wyczuciem oderwać tapicerke od drzw /zaczepy do okoła drzwi oprócz boku z szybą
    8- wysunąć cały boczek/tapicerke drzwi do góry/

TO WSZYSTKO

• #6 22 Kwi 2008 23:50
    beny8416
    Poziom 10  

rozchodzi mi sie o ta kwestie "ściągnęc maskownicę głosnika/ostrożnie na zaczepy" w których miejscach sa te zaczepy bo tak mocno trzymają ze prędzej połamie ten plastik niż to ściągnę

• #7 14 Maj 2008 18:59
    leszekbas
    Poziom 1  

Witam. Czy ktoś mógłby mnie poinformować jak rozebrać drzwi w Hondzie Civic V generacji? Mam do wymiany drzwi a nie chcę komuś za to płacić a chcę zrobić sam. Mam już drzwi w tym samym kolorze wystarczy tylko(albo aż) przełożyć;) Bardzo proszę o odpowiedź. Z góry dziękuję i pozdrawiam.

• #8 11 Lut 2009 17:42
    krzysik_1103
    Poziom 1  

Mam taki sam problem jak kolega wyżej chce się dostać do głośnika w drzwiach przednich, a nie wiem jak to zrobić nie ściągając drzwi. Czy ktoś mi może wytłumaczyć. Dziękuje

• #9 11 Lut 2009 17:57
    Runcajs
    Poziom 25  

Juz bylo napisane jesli chodzi o V gen:
    -przy uchwycie do zamykania drzwi sterowania szybami masz srubke odkrecic ja
    -przy klamce masz srubke
    -w miejscu gdzie dzwi stykaja sie z tapicerka konsoli srodkowej jest ost srubka
    -potem od dolu trzeba wyszarpnac tapicerke najlepiej przy otwartej szybie i wysunac ja do gory
    A jesli chcesz odkrecic drzwi to w jednym miejscu masz sruby a w drugim zawleczke to widac z reszta wiec problemu nie powinno byc.
    A zeby dostac sie do glosnika to w Vgen masz na dole z przodu drzwi oryginalna atrape glosnika wyszarpnac ja trzeba i jest dostep do glosnika zadnej filozofji.

Szukaj w 4mln produktów
Przeglądaj produkty