Forum elektroda.pl

Regulamin | Punkty | Dodaj... | Ostatnie | Szukaj | Rejestracja | Zaloguj

Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Ponowna instalacja Office 2007 Błąd 25004

Napisz nowy temat  Temat zablokowany      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> Komputery Serwis -> Komputery Software -> Ponowna instalacja Office 2007 Błąd 25004
Autor
Wiadomość
kasprzyk
Poziom 24
Poziom 24

Miasto: Wielkopolska

Post#1 Post autora tematu 02 Kwi 2013 21:24   

Ponowna instalacja Office 2007 Błąd 25004

Witam
Po problemach z Kaspersky Internet Security (brak możliwości zaktualizowania baz danych) zgodnie z ich zaleceniami zastosowałem program kavremower.exe - usunąłem antywirus (w tej chwili mam już go zainstalowanego na nowo - wszystko jest ok) niestety po ponownym uruchomieniu systemu (Windows XP home) nie mogłem uruchomić programu Microsoft Office Outlook - przy próbie otwierania, informacja o błędzie i ponownym uruchomieniu komputera lub ponownym zainstalowaniu pakietu. Niestety próba usunięcia całego office-a zakończona niepowodzeniem, próba ponownej instalacji - w połowie informacja: Błąd 25004.Config.Xml not specified; A valid config.xml file must be authored when deploying (null)

Użyłem programu Remove Office 2007 1.0 do usunięcia pakietu office (to już po fakcie jak nie szło go usunąć z panelu sterowania dodaj usuń programy) Po kolejnej próbie - udało się usunąć i w panelu sterowania dodaj, usuń programy nie ma już pakietu office 2007 - ale przy próbie jego ponownej instalacji występuje ten sam komunikat: Błąd 25004.Config.Xml not..
Proszę o pomoc
Powrót do góry

yogi009
Poziom 24
Poziom 24

Miasto: Olsztyn

Post#2 02 Kwi 2013 21:45   

Re: Ponowna instalacja Office 2007 Błąd 25004

Miałem onegdaj podobny przypadek, tyle że przyczyną była nowa wersja Norton Internet Security. Niestety, nawet pani obsługująca ich infolinię od razu zaznaczyła, że podane przez nią zabiegi (dwie strony instrukcji) prawdopodobnie nie zadziałają (chodziło o odinstalowanie NIS) i trzeba będzie wszystko instalować od zera, zaczynając od systemu operacyjnego. No i miała rację kobieta, chyba nie byłem pierwszym dzwoniącym. Programy antywirusowe coraz głębiej integrują się z systemem zmieniając jego znaczące elementy, szkoda że nie zawsze zapewnione są metody przywrócenia stanu sprzed instalacji.

Próbowałeś przywrócić system jaki miałeś przed wgraniem Kasperskiego?
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 02 Kwi 2013 21:45   

Powrót do góry

kasprzyk
Poziom 24
Poziom 24

Post#3 Post autora tematu 02 Kwi 2013 22:04   

Program Kaspersky pracował już jakieś kilka miesięcy (nie mam kopii z przed instalacji) , około tydzień temu zaczął informować o bardzo starych bazach programu - dlatego przeprowadziłem czynność jaką mi napisali w mailu.
Odszukałem plik .pst - jeżeli dobrze wyczytałem to w nim zawarte jest skrzynka odbiorcza, elementy wysłane ? Zależy mi na odzyskaniu maili z kilku ostatnich dni, rozumiem, że jeżeli dokonam już całej reinstalacji (ale to w ostateczności) to ten plik powinien zostać odczytany po ponownej instalacji pakietu Office ?
Pzdr
Powrót do góry

451317
Gość

Post#4 02 Kwi 2013 22:11   

http://support.microsoft.com/ph/928/pl
A to nie działa? Konsultanci zaginęli?
plik .pst skąd skopiowiany?
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 02 Kwi 2013 22:11   

Powrót do góry

kasprzyk
Poziom 24
Poziom 24

Post#5 Post autora tematu 02 Kwi 2013 22:56   

Przeszedłem 4 pozycje z tej strony odnośnie odinstalowania pakietu office - przy ostatniej - ręcznej - nie mogę sobie poradzić.
pst skopiowany z :\Documents and Settings\użytkownik\Ustawienia lokalne\Dane aplikacji\Microsoft\Outlook
czy istnieje także plik odpowiedzialny za konta pocztowe - ich ustawienia, hasła ?
Pzdr
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 02 Kwi 2013 22:56   

Powrót do góry

451317
Gość

Post#6 02 Kwi 2013 23:16pomocny post - solucja   

http://www.mailstore.com/en/lp-mailstore-server-pst-backup.aspx?keyword=aw-en-suche-multi-alle-pst-backup

http://support.microsoft.com/kb/287070/pl
http://diskdoctors.net/outlook-pst-recovery/software.html?gclid=CInE64X1rLYCFQVc3god_H4Avg
A MS zrobił narzędzie niedostępne do pobrania.
---czy istnieje także plik odpowiedzialny za konta pocztowe - ich ustawienia, hasła ? ---
TO NIE ZNASZ HASŁA? Skąd ten plik. I co na to moderator!
*.jaf?
Powrót do góry

kasprzyk
Poziom 24
Poziom 24

Post#7 Post autora tematu 02 Kwi 2013 23:56   

Kolego - dziękuję za pomoc i proszę Cię nie denerwuj się - mam w tej chwili problem, a Ty odbierasz to jako próbę jakiegoś sabotażu albo sam już nie wiem co..
Używałem prze kilka lat pakiet office 2003, ze względu na szkołę, musiałem wypróbować 2007 (chodziło tylko i wyłącznie o Worda), niestety z automatu zostało zainstalowane wszystko włącznie z Outlookiem, który automatycznie przejął moje wszystkie wiadomości, - pomyślałem, że bez problemu go odinstaluję i wrócę do pakietu 2003 - ale najwyraźniej nie da się tego zrobić w drugą stronę - teraz powstała sytuacja z kasperskym, podjąłem, więc decyzję o formatowaniu, tylko chcę uratować wszystko co możliwe. Jakiś miesiąc temu wyeksportowałem wiadomości (zarchiwizowałem je) ale to mi nic nie daje, potrzebuję te z kilku ostatnich dni. Jakbym miał wszystkie hasła i inne ustawienia w głowie, nie byłoby problemu - (nie korzystam ze stron WWW obsługujących pocztę) raz pocztę skonfiguruję a później używam tylko wyślij/odbierz.
Dziękuję za pomoc
http://translate.google.pl/translate?sl=...tml%3Fgclid%3DCInE64X1rLYCFQVc3god_H4Avg
ten link wydaje się być lekarstwem mojego kłopotu, tylko muszę sprawdzić ceny, i co się bardziej teraz opłaca, wracać do 2003 czy zaktualizować do 2010
Pzdr
Powrót do góry

451317
Gość

Post#8 03 Kwi 2013 00:10   

http://www.szukaj-w-chomikuj.vcr.pl/wyni...k&sa=Szukaj#1162?q=Mail+Recovery+Outlook
Powrót do góry

marko888
Poziom 11
Poziom 11

Miasto: Łódź

Post#9 03 Kwi 2013 14:13   

Jako, że podjąłeś decyzje o formacie i zapewne instalacji systemu to na jaki? Jeżeli będzie to dalej XP to choć wersje Prof, a najlepiej to 7-ke z którą nie powinieneś mieć podobnych systemów(nie wiem czy posiadany przez ciebie sprzęt pozwoli).Piszesz ,że nie korzystasz ze stron www do obsługi poczty ale do zalogowania się poprzez www potrzebujesz tylko adresu e-mail, całego lub tylko loginu i hasła bez jakichkolwiek innych ustawień. Jak miałeś jedno-dwa konta pocztowe nie powinieneś mieć problemów chyba, że takich kont było wiele itd.
Powrót do góry

Dark Rider
Poziom 2
Poziom 2

Miasto: Kraków

Post#10 03 Kwi 2013 14:44   

Straszny chaos jest w tym wątku.
Po pierwsze taki objaw jak opisany (z antywirusem) to zwykle jest wpis w konfiguracji outlooka dotyczący wtyczki (dodatku) z tegoż antywirusa.
Plik konfiguracji znajduje się zazwyczaj obok tego *.pst, ma rozszerzenie .xml i można go skasować.
Nieprawidłowy wpis w nim zwykle blokuje możliwość uruchomienia outlooka i reinstalacja całego office nic nie da, bo jest to plik w profilu użytkownika.
Po drugie wystarczy mieć cały plik *.pst aby odtworzyć wszystkie listy.
W nowo zainstalowanym outlooku należy po prostu wybrać otwórz - wskazać dany plik *.pst i pojawi się on jako podłączony w gałęzi folderów po lewej stronie.
Można też go zaimportować - korzystając z pozycji import/export.

pozdrawiam i życzę mniej formatów dysku...
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 03 Kwi 2013 14:44   

Powrót do góry

451317
Gość

Post#11 03 Kwi 2013 15:23   

--W nowo zainstalowanym outlooku należy po prostu wybrać otwórz - wskazać dany plik *.pst i pojawi się on jako podłączony w gałęzi folderów po lewej stronie.
Można też go zaimportować - korzystając z pozycji import/export--
.
A jak to zrobić. może krok po kroku. I dlaczego powstały narzedzia do odzysku?
A może gdzie jest w w 2010 import / export.
Jestem nedowiarkiem i jak nie zobaczę to nie uwierzę.
Outlok Ekspres nie odczytuje. Nowo zainstalowany
Powrót do góry

kasprzyk
Poziom 24
Poziom 24

Post#12 Post autora tematu 06 Kwi 2014 12:29   

Komputer został sformatowany i zainstalowany na nowo "stary" system XP i outlook 2007. Nie pamiętam już, ale raczej nie odzyskałem wszystkich wiadomości.
Dziękuję wszystkim za pomoc.
Pzdr
Powrót do góry

Napisz nowy temat  Temat zablokowany      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> Komputery Serwis -> Komputery Software -> Ponowna instalacja Office 2007 Błąd 25004
Strona 1 z 1