Forum elektroda.pl

Regulamin | Punkty | Dodaj... | Ostatnie | Szukaj | Rejestracja | Zaloguj

Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Philips CE132 - Przełącza stereo do mono w trakcie jazdy

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> CarAudio Ogólne -> Philips CE132 - Przełącza stereo do mono w trakcie jazdy
Autor
Wiadomość
lukaszmatej
Poziom 3
Poziom 3

Post#1 Post autora tematu 01 Maj 2013 12:47   

Philips CE132 - Przełącza stereo do mono w trakcie jazdy

Witam!
Kupiłem ostatnio radio Philips CE132 (Biedronka: 149zł). Radio funcjonuje poprawnie jak auto stoi ale jak zaczyna się przemieszczać to sygnał radiowy przełącza się na mono i w pewnych momentach na chwilę na stereo co skutkuje zmianami barwy dzwięku. Nie jest to tylko mój problem ale wiekszości kupujących ten model:
http://produkty-z-bdr.blogspot.com/2013/04/radio-samochodowe-philips-ce132-z.html
Wymieniłem antenę i kabel antenowy i został dołożony wzmacniacz ale niestety problem pozostaje nierozwiązany. Można by wnioskować że ten model posiada wadę fabryczną.
Proszę o radę co jeszcze mogłbym zrobić aby radio poprawnie funkjonowało? Zastanawia mnie czy serwis będzie w stanie usunąć wadę fabryczną?
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 01 Maj 2013 12:47   

Powrót do góry

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> CarAudio Ogólne -> Philips CE132 - Przełącza stereo do mono w trakcie jazdy
Strona 1 z 1