Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Auto Alarm Cyklop 2 jak zakodowac pilota

24 Kwi 2008 19:50 8503 3
  • Poziom 9  
    Witam mam taki problem , nie moge zakodowac pilota od alarmu i alarm mi cały czas wyje i swiatła migaja, ;/ chciałem wymienic baterie w pilocie od alarmu i sie pilot rozkodował ;/ Wie ktos jak mozna spowrotem zakodować pilota??

Daje fote jak wyglada fotka kostki alarmu :

Auto Alarm Cyklop 2 jak zakodowac pilota
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • Poziom 23  
    Witam.
    Ponieważ miałam ten sam kłopot więc może uda mi się pomóc Ci - o ile Twój problem jest jeszcze aktualny. Musisz otworzyć obudowę alarmu, połączyć przewód pomarańczowy - lub włączyć zapłon jeśli nie wyjąłeś alarmu z auta - do plusa czyli do czerwonego przewodu. Następnie wciskasz switch'a widocznego obok procesorka i naciskasz przycisk "A" pilota.
    Po wciśnięciu tego switch'a dioda alarmu włączy się, centralka wpisze pilota do pamięci. Wychodzisz z opcji programowania wciskając jednocześnie przycisk "A" i "B" pilota. Usłyszysz trzy piknięcia syreny, teraz należy sprawdzić działanie alarmu.
  • Poziom 9  
    Ja mam ten sam problem z tym samym alarmem. Autko było mechanika i przyjechało z niedziałającym pilotem. Została ściągnięta klema akumulatora i od tamtego momentu alarmu nie można wyłączyć. Musiałem ściągnąć kostkę z centralki żeby go wyłączyć i móc odpalić samochód. Próbowałem zakodować pilota ale u mnie to nie sprawdza się. Jaki długi jest czas kodowania pilota? Po podłączeniu alarmu syrena wyje 30 s po czym przestaje, alarm jest ciągle aktywny, z dość dużą częstotliwością mruga dioda, po naciśnięciu switcha zaczyna świecić i wtedy próbuję zakodowac pilota wciskając przycisk A aż do momentu gdy dioda na pilocie zgaśnie ale bez efektu, Kombinacja klawisz A i B razem też nie powoduje wyjścia z programowania- brak sygnalizacji syreny. Nie mam już pomysłów.
    "w srodku centrali jest jeden przycisk serwisowy, wejdz do autka, zamknij drzwi i klape aby wylaczniki masowe byly ok, nacisnij ten przycisk (jakies 2-3 s) az dioda bedzie swiecila sie swiatlem ciaglym, i wtedy nacisnij 2 guziki naraz w pilocie ktory chcesz zaprogramowac i trzymaj kilka sekund az beda charakterystyczne "pikniecia" jak podczas zaalaczania/wylaczania alarmu, piknie tyle azy ile zaprogramowanych jest pilotow w moim przypadku 2x bo wlasnie zaprogramowal sie 2 pilot. pozdrawiam i temat do zamkniecia"
    To też nie działa.
    Sprawdziłęm czujniki i są w porządku. Czy ktoś się spotkał z podobnym problemem?
    BYć może dlatego że alarm nie jest wyłączony nie można zaprogramować pilote wg. podanego schematu?