Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Nawigacja Peiying 4301 -odblokowanie systemu.

24 Kwi 2008 22:26 19133 6
  • Poziom 14  
    Witam wszystkich użytkowników >>elektrody<<.
    Jestem posiadaczem w/w nawigacji . Chciał bym odblokować załadowany
    Windows CE 5.0 by wgrać Auto Mapę. Czy komuś udało się odblokować ten system w tych chińskich nawigacjach. proszę o rady i opinnie.
    Pozdrawiam.

• Poziom 43  
    Z "chinkami" jest problem - w większości reset działa jak hard reset więc kombinacje na rejestrze i podmiana plików w \windows nic nie dają.

Robiłem kilka "chinek" ale na 4.2.
  • Poziom 9  
    Mam w swoich rękach to urządzenie z Automapą 4.2.1 nie ma kłopotu z dostępem do win ce .Wystarczy wyłączyć Automapę w menu i wyświetla się pulpit Win ce .Niestety w ferworze walki mam teraz mały kłopot z moim egzemplarzem.Ale jeśli jesteś zainteresowany i masz dostęp do takiego urządzenia napisz a myślę że będziemy sobie w stanie pomóc
  • Poziom 14  
    Witam ponownie.
    Do kolegi >>kzydzik<< . Ja w swoim egzemplarzu posiadam wgraną
    MapęMap w wersji 5.2.3 z 3D kilku miast Polski. W kilku kwestiach ta mapa mi nie leży , tak więc chciałbym ją zmienić na AutoMapę. Proszę o pomoc w odblokowaniu. Pobawię się z odblokowaniem jak tylko otrzymam nową kartę pamięci.
    Pozdrawiam wmazek.
  • Poziom 2  
    Na tym urządzeniu działa Autopilot w wersji pod wince i to bez konieczności odblokowywania peiying-a
    Wystarczy na dodatkowej karcie SD z programem autopilot, zmienić nazwę katalogu i pliku wykonywalnego na "mobilenavigator"
    Program uruchamiamy z oryginalnego menu navigacji.
    Nie testowałem ale podejrzewam ze Igo też w ten sposób zadziała.
  • Poziom 21  
    Widzę że jest straszny problem z tą navi.
    Solucja na Odblokowanie
    naciśnij rysikiem RESET trzymając naciśnięty przycisk Zał. (trzeba go trzymać cały czas aż do ukazania się pulpitu Windowsa. To w zasadzie wszystko. Trzeba jeszcze ustawić Taskbar - Pasek zadań na Autohide dać ptaszka, Always on top-wyłączyć ptaszka, żeby pasek zadań nie zakrywał menu Automapy.
    Po następnym hard resecie trzeba procedurę powtórzyć.

.....And Who Is The Best......
  • Poziom 14  
    Witam ponownie.
    Właśnie ten sposób odblokowania mnie interesuje.Odblokowany system działa i pozwala na instalowanie innych aplikacji.
    Dziękuję wszystkim za zainteresowanie. Pozdrawiam.