Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Europejski lider sprzedaży techniki i elektroniki.
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Błąd podczas instalacji IE7 w XP

brodaty 25 Kwi 2008 15:06 2697 3
  • #1 25 Kwi 2008 15:06
    brodaty
    Poziom 12  

Witam
    Mam problem z którym nie bardzo mogę sobie poradzić.
    Przeinstalowałem system "Win XP", standardowo zacząłem instalację wszystkich poprawek i bum przy instalacji explorera 7.
    Instalacja nie powiodłą się, zrestartuj komputer aby dokończyć instalację.
    Na pulpicie pojawił się plik html z opisem problemów i sposobem ich usuwania. I tu zaczyna się problem.
    Wskazówka do usunięcia problemu :
    2. Zresetuj uprawnienia do pliku Vgx.dll. Aby ustawić domyślne uprawnienia dotyczące pliku, wykonaj następujące kroki: a. Kliknij przycisk Start, kliknij polecenie Uruchom, wpisz następujące polecenia, a następnie kliknij przycisk OK: • Użytkownicy korzystający z systemu Microsoft Windows XP powinni wpisać następujące polecenie:
    echo y| cacls "%CommonProgramFiles%\Microsoft Shared\VGX\vgx.dll" /P BUILTIN\Users:R "BUILTIN\Power Users:C" BUILTIN\Administrators:F "NT AUTHORITY\SYSTEM:F"

I cały problem polega na tym, że jak wpisuję w uruchom to polecenie to wyskakuje mi błąd "system windows nie może odnaleść pliku echo. Upewnij się, że wpisana nazwa jest poprawna i sprubuj ponownie.

Jeśli ktoś byłby w stanie mi pomóc będę bardzo wdzięczny

0 3
  • #3 25 Kwi 2008 21:39
    lelekx
    Poziom 29  

Zmień

Code:
    echo y| cacls "%CommonProgramFiles%\Microsoft Shared\VGX\vgx.dll" /P BUILTIN\Users:R "BUILTIN\Power Users:C" BUILTIN\Administrators:F "NT AUTHORITY\SYSTEM:F" 

na
    Code:
    cmd /c echo y| cacls "%CommonProgramFiles%\Microsoft Shared\VGX\vgx.dll" /P BUILTIN\Użytkownicy:R "BUILTIN\Użytkownicy zaawansowani:C" BUILTIN\Administratorzy:F "NT AUTHORITY\SYSTEM:F"

0
  • #4 26 Kwi 2008 17:59
    brodaty
    Poziom 12  

No niestety nie pomogło. Spróbuje jeszcze przeinstalować system może to coś da.

0
TME logo Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
TME Logo