Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Hp psc 2210, wymiana kardridży, błąd przy drukowaniu.

ziom33333 26 Kwi 2008 16:59 1721 2
 • #1 26 Kwi 2008 16:59
  ziom33333
  Poziom 2  

  Witam
  Na wstępnie chciałbym zaznaczyć, że drukarka za owych pamiętnych czasów (czyli około trzech miesięcy temu) była w stanie wydrukować to co sobie wymarzyłem, począwszy od wypracowań, do aktów pięknych modelek.
  Nawiązując do tematu, którego ośrodek skupia się na urządzeniu wielofunkcyjnym zacnej firmy HP. Po zużyciu przez maszynę całej ilości tuszu wlanego dogłębnie w pojemniki (zwane w języku chłopskim kadridżami, aczkolwiek inni przedstawiciel rasy ludzkiej również używają tego określenia) postanowiłem nawiązać kontakt z Zacnym Przedstawicielem firmy sprzedającej tusze do urządzeń HP. Transakcja już prawie doszła do skutku, obie strony były zadowolone, jednakże Sprzedający (którego w dzisiejszych czasach można porównać do postaci Kmicica) próbował naciągnąć moją skromną osobę na dodatkowe koszty związane z pakowaniem towaru przez chińskich uchodźców. Litościwie starałem się okiełznać demona chciwości skrywającego się głęboko w kruczoczarnej duszy "Kmicica", lecz ten nadal próbował wyłudzić ode mnie pieniądze, tym razem związane z kosztami podniesienia ceny baryłki ropy. Nie dyskutując dłużej postanowiłem rozwiązać temat po męsku, wysławiając się z odpowiednim akcentem słowami: "Nie dziękuje, mości Kmicicu", poprzez nowoczesna technologie poczty GMAIL. Nie zwlekając dłużej posłałem mojego spadkobierce, walecznego Fryderyka, do pobliskiego sklepu sklepu komputerowego, wraz z maszyną HP w celu dokonania zakupu. Miłościwi sprzedawcy rad byli, uraczyć Fryderyka pomocą w zamontowaniu zakupionego towaru w tym przypadku pojemników z tuszem.
  Pewnego pięknego, i jakże wielce słonecznego dnia postanowiłem wydrukować kolejny akt miłosny z serii 69. Ku zdziwieniu moim oczom ukazał się komunikat, który jestem skłonny wam przedstawić oto on:

  Code:
  Patrone entfernen und überprüfen.

  Drodzy znawcy, proszę was o udzielenie u mi pomocy w tym jakże bolesnym dla mnie problemie.
  Za uraczenie mnie pomocą czeka was nagroda w postaci dobrego mniemania o Was mojej skromnej osoby.
  Żegnajcie.

  0 2
 • #2 27 Kwi 2008 00:41
  ziom33333
  Poziom 2  

  Mości użytkownicy z zacnego forum czy ktoś raczy mi szczerze odpowiedzieć? Proszę z powagą.

  0
 • #3 27 Kwi 2008 16:37
  wladek83
  Poziom 32  

  Mógłbyś poprosić mamę lub lekarza o przetłumaczenie swojego postu :| ?...
  Jeśli chodzi o komunikat, to on oznacza : "Wyjmij i sprawdź kartridż".
  Po co więc zakładasz taki pokręcony post ?
  O czyszczeniu styków na kartridżu i w karetce pewnie słyszałeś i to zrobiłeś ? Podmieniałeś kartridże na inne też ? Zaklejałeś piny na kartridżu ? ...
  Jak nie to zrób to, opisów w internecie bez liku.

  Pzdr.

  0