Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

BEKER BE 4705 + MC3196 - będzie wpółpracować ze sobą?

michalk2 26 Kwi 2008 23:53 1996 5
  • #1 26 Kwi 2008 23:53
    michalk2
    Poziom 18  

Hej, radio i zmieniarka jak w temacie. Otrzymałem je odzielnie. Radio już uruchomiłem (kod) ale pozostaje problem z wyświetlaczem - już napisałem w tej sprawie. Czy to jest "para" oryginalna?

**
    Znalazłem na stronie http://www.studio24.prv.pl/ taką informację (patrz załącznik): modele ze sterowaniem zmieniaczem mają zmieniacz podłączany złączem światłowodowym podłączony obok złącza ISO. Ten zapis rozwiał moje wątpliwości. W tym modelu jest złącze światłowodowe.
    Na innej stronie http://www.erta.ru/base/mb/audio30_be4705.shtml znalazłem pinout do tego bekera.

Zmieniarka MC3196 ma złącze ISO-C10C. Czy jest jakiś kowerter łączący to radio z tą zmieniarką?

0 5
  • #2 27 Kwi 2008 14:40
    SlaweK
    Poziom 43  

Myślę że musisz poszukać zmieniarki MC3010 ze światłowodowym złączem. O konwerterze nie słyszałem ale niewykluczone że istnieje, widziałem już za to konwerter który zamienia standard Beckera noweszego na starszy Alpiny więc niewykluczone że i taki jest.

SławeK

0
  • #3 05 Maj 2008 18:19
    michalk2
    Poziom 18  

Dziękuję za odpowiedź.
    W sprawie wyświetlacza odpisał mi kolega meljey który napisał, że nie da się tego naprawić w tym modelu. W związku z tym może ktoś posiada taki sprawny panel (względnie płytkę z wyświetlaczem) do tego radia? Jestem zainteresowany - jeżeli ktoś ma proszę o informację.

0
  • #4 12 Maj 2008 00:02
    DJ Max
    Poziom 30  

Wracając do pierwszego postu - zajrzyj w zmieniarkę, być może metodą małoinwazyjną uda się dodać nadajnik sygnału optycznego - zależnie od konstrukcji płytki drukowanej.

0
  • #5 12 Maj 2008 13:58
    djlj24
    Spec od car audio

Raczej nie jest aż tak prosto. Ten model zmieniacza jest dużo starszy od radia - i wtedy jeszcze nie robili połączenia na światłowodach.

0
  • #6 12 Maj 2008 18:28
    michalk2
    Poziom 18  

Zmieniarkę muszę sprawdzić i tak pod radiem, które obsługuje tą zmieniarkę. Czyktoś już poczynił takie próby czy to tylko czysta teoria?

0
  Szukaj w 5mln produktów