Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Tomasetto - wysokie spalanie

27 Kwi 2008 02:21 3244 5
  • Poziom 2  
    Witam. Posiadam instalację gazową Tomasetto i mam problem z wysokim spalaniem - 18 l na 100/km silnik 1,4 Fiat Tipo. Wymieniłem Autronic 600 i wykonałem wszystkie regulacje(w kilku zakładach) i za każdym razem mówili że skład mieszanki jest super i że to nie reduktor jest przyczyną! Więc co?! Czy nikt nie wie? Nawet fachowcy?
  • Poziom 30  
    A jak świece i kable WN?
  • Poziom 14  
    A czy czasami przy spalaniu tych 18 litrów nie zbiera sie czasami lepiej niż np. na benzynie bo z opisu wynika że masz tam sterownik do gazu a spalanie dobiera krokowiec umieszczony na róże doprowadzającej gaz z parownika do silnika, sprawdź go może to on jest przyczyną i przy okazji filtr gazu niby nic wielkiego a nieraz przeszkadza w poprawnym działaniu instalacji, pozdro
  • Poziom 2  
    Witam.Najwazniejsze czy dobrze sie grzeje reduktor?Jesli robisz krotkie odcinki pare km to instalacja nie ma prawa sie dobrze nagrzac i duzo pali gazu.Sprawdz czy termostat dobrze dziala i koniecznie wymien filtr powietrza a nie gazu.Jesli reduktor ma okolo 100kkm to wymien na nowy.Pozdrawiam
  • Poziom 2  
    Witam.........świece i kable wymieniłem i wszystkie filtry. Ktoś już wspominał mi o silniczku krokowym a o dogrzaniu parownika to nie słyszałem ale to sprawdzę. Dzięki za radę. Pozdrawiam.
  • Poziom 10  
    Mam ten sam parownik i tez mi chleje sporo gazu ok 14 l a silnik 1.4 pewnie nastepny parownik bedzie juz inny.