Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Maxcom WT 408 - mikrofonogłośnik ?

27 Kwi 2008 11:53 4200 4
  • Poziom 15  
    Witam.
    Posiadam zestaw Maxcom WT-408, ma on możliwość podłączenia zestawu słuchawkowego.
    Z tego co wiem to ma on wtyk na zestaw i ładowanie akumulatorów typu K.
    I tu moje pytanie - co zrobić żeby podłączyć do nich mikrofonogłośnik ALAN MA26 o ile wiem wtyk S2. Czy istnieją jakieś przejściówki ?
    Bo rozstaw wtyku niby ten sam ale chyba inne połączenia bo po podłączeniu nie działa przycisk nadawania i mikrofon. Proszę o jakąś radę. Z góry dzięki.

Moderowany przez c2h5oh:

Post poprawiłem. Proszę pamiętać o punkcie 11.2 regulaminu.

Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • Poziom 17  
    Witam. Jeżeli chodzi o takie zestawy to szukaj w sklepach z telefonami komórkowymi. Na pewno coś dopasujesz(starszy model telefonów) cena ok 12zl. Pozdrawiam.
  • Poziom 1  
    witam , mam pytanie czy zestaw bowmana z wtykiem kenwood bedzie pasowal do tego radia?? i czy da sie ewentualnie jakos tanio i sprawnie przerobic zeby dzialalo?? z gory dzieki za odp
  • Poziom 17  
    Witam. Dokładnie postanowiłem dopasować wtyki typu "Jeck" do zestawu słuchawkowo-mikrofonowego od telefonu komórkowego. Działa bardzo dobrze. VOX ustawiony jest na czułość mikrofonu co widać na foto zaświecenie się diody. "Jeck" głośnika to zwykły mono drugi "Jeck" jest średnicą mniejszy wzór od ładowarki. Z zestawu wyrzucilem plytke z potencjometrem i płytke włączania mikrofonu, same przewody polutowałem. Pozdrawiam.
  • Poziom 11  
    Właśnie podłączyłem mikrofon do takiej krótkofalówki i mam problem bo po puszczeniu przycisku nadawania w krótkofalówce dioda sygnalizująca nadawanie gasnie odrazu po puszczeniu (prawidłowo), a po zakończeniu nadawania i puszczeniu przycisku na przewodzie dioda gaśnie po ok. jednej sekundzie. Czy to ma tak być? Czy jakoś można te opóżnienie zlikwidować?
    Za odpowiedz zgóry dziękuję.