Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Sterownik GamePortu, na starej karcie Sound Blaster Live!

27 Kwi 2008 16:22 1043 5
  • Poziom 9  
    Witam, poszukuję sterowników do gameportu na starej karcie Sound Blaster Live! Value, jeszcze kilka miesięcy temu wszystko działało (przełożyłem kartę z innego kompa właśnie dla gameportu), ostatni chciałem podpiąć kierownicę, wiec znów włożyłem tą kartę, ale teraz nic nie wykrywa, ani joya który działał, ani kierownicy. Po zainstalowani sterów z płyty system w ogóle przestał widzieć kartę.

A i jeszcze numer karty: CT4670
  • Poziom 13  
    To niekoniecznie muszą być sterowniki, jak masz chwilę to wyłącz w biosie port LPT, miałem z creativem kiedyś taki problem i pojawał się właśnie po wyłączeniu elpeta, jak system go wykrył, włączałem port lpt ponownie i zasoby się układały elegencko.
  • Poziom 9  
    Tyle że nie mam portu LPT (mała płyta główna i obudowa) Po prostu kilka miesięcy temu przełożyłem kartę i było OK, jak kupiłem joya na usb to karta wróciła do starego kompa, teraz po ponownym włożeniu nic nie działa, chyba przy aktualizacji sterów od grafiki zaznaczyłem cos z audio w Driver Cleanerze, a backupów nie ma.
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 9  
    Niestety po kliknięciu w odnośnik na DriverGuide wyświetla że nie ma takowego :/

Windows XP Home SP 2

Edit: Port gier niby jest w menedżerze urządzeń, jednak w kontrolery gier dalej wszystko jest "nie podłaczony"

PS. czy da się ten sterownik jakoś wyciągnąć z płyty z systemem?
  • Poziom 9  
    Ma ktos pomysł? Zależy mi na tym, ale nie będę kupował kierownicy do 1-2 gier..