Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

ALTON 80 czy Tonsil New Mildton - Space'86 co lepsze ?

Marek150 29 Kwi 2008 16:08 23576 122
    Marek150
    Poziom 15  
    Witam chce kupić głośniki z allegro ale nie wiem co lepsze? Alton 80 czy Tonsil New Mildton - Space'86 (o to fotki)
    Aby zobaczyć materiał na tym forum musisz być zalogowany
    Mam pokój 3m na 4m słucham muzyki techno zależy mi na mocnym basie i czystym dźwięku. a wzmacniacz kupie jak będę mieć więcej kasy;) proszę doradzić pilne.z góry dzięki :D

Dodano po 1 [godziny] 53 [minuty]:

dodam jeszcze że za Tonsil New Mildton - Space'86 koleś chce 150zł za komplet!! opłaca się??
    Marek150
    Poziom 15  
    moglibyście mi pomóc proszę ważne!!!!
    Użytkownik usunął konto
    Użytkownik usunął konto  
    hacker
    Poziom 26  
    Tak zdecydowanie alton 80, a najlepsze są mildtony czyli ulepszona wersja altonów, maja wysokotonowy kopułke gdwk ,a w altonach jest tubowy gdwt.
    No i oczywiście musi być papierowa membrana z piankowym zawieszeniem, ale regeneracja samemu nie jest trudna.
    Ale widze że chcesz mieć mocny bas, potrzebowałbyś jeszcze suba do tego bo tonsile nie schodzą nisko, szczególnie te kolumny tj. okolice 50-60Hz.
    Marek150
    Poziom 15  
    to kupie Tonsil New Mildton 80 co ?? a zagrają głośno?? i ile cm mają głośnik niskotonowy??

Dodano po 5 [minuty]:

te alton 80 mi nie wyglądają żeby były oryginalne głośniki z tonsila co wy na to??
    Użytkownik usunął konto
    Użytkownik usunął konto  
    Marek150
    Poziom 15  
    James695 to jesteś za żeby je kupić te Tonsil New Mildton - Space'86
    a i jeszcze jedno te Tonsil New Mildton - Space'86 mają głośnik 25cm?? Aby zobaczyć materiał na tym forum musisz być zalogowany
    Użytkownik usunął konto
    Użytkownik usunął konto  
    Marek150
    Poziom 15  
    no a te altony 80Aby zobaczyć materiał na tym forum musisz być zalogowany
    maja głośnik 25 cm ? i czy te głośniki są oryginalne z tonsila czy jakieś podróby??
    Użytkownik usunął konto
    Użytkownik usunął konto  
    Marek150
    Poziom 15  
    a co jeszcze z tonsila polecasz ??
    Użytkownik usunął konto
    Użytkownik usunął konto  
    Marek150
    Poziom 15  
    Bo tych alton i new mildton jest mało na allegro ;/
    A jakbym zrobił tak kupiłbym te Tonsil New Mildton - Space'86 Aby zobaczyć materiał na tym forum musisz być zalogowany i do tego subwoofer
    to będzie dobrze grało to znaczy bas będzie mocny i poczuje go w żołądku ;d;d hehe i czy będzie głośno ?? i czy te kolumny Tonsil New Mildton - Space'86 co są na obrazku są oryginalne z tonsila czy jakieś podróbki ?? z góry dzięki
    Użytkownik usunął konto
    Użytkownik usunął konto  
    Marek150
    Poziom 15  
    a to że membrany były wymieniane to co ?? wpływa to na dźwięk?? bo się na tym nie znam za bardzo. ;) one mają 80 watt (RMS)??
    bo chcę żeby grały głośno ;) i czysto. A bass rozwiąże subwooferem :D się tak zastanawiam nad YAMAHA YST SW012 co ty na to??
    aha i jeszcze jedno wzmacniacz do tych kolumn jaki by był dobry.z góry dzięki;)
    POZDRAWIAM
    Użytkownik usunął konto
    Użytkownik usunął konto  
    Marek150
    Poziom 15  
    to nie wiem brać je ?? za 150zł opłaca się ???

Dodano po 8 [minuty]:

a słyszałeś te głośniki grają głośno??
    Użytkownik usunął konto
    Użytkownik usunął konto  
    Marek150
    Poziom 15  
    jedno mnie ciekawi czy głośno grają??

Dodano po 2 [minuty]:

aha chyba je kupie :D:D z dobrym subem na pewno będzie miodzio:D:D tylko żeby grały czysto i głośno

Dodano po 1 [minuty]:

a nie wiesz czasem jakie mają wymiary bo wyglądają na małe co??
    Użytkownik usunął konto
    Użytkownik usunął konto  
    Marek150
    Poziom 15  
    to nie są aż takie małe;]
    mają Efektywność 90 ±2dB jest większa niz podałeś??

Dodano po 3 [minuty]:

a na takie mały imprezki tez się będą nadawać??
    Użytkownik usunął konto
    Użytkownik usunął konto  
    Wojtek(KeFir)
    Poziom 41  
    Space 86? Człowieku.. to malutkie kolumienki o pojemności 12 litrów.. ani to mocy nie ma ani basu..

Alton 80 to zupełnie inna bajka..! i te właśnie bym brał! ale na oryginalnych głośnikach! Tam na jednej z aukcji, widziałem "spejsy" z nalepką "new mildton 80" ładny oszust z tego sprzedawcy.. te mildtony to kolumny podłogowe.. wielkości mniej więcej Altusa 110 zaś spejs to zwykła kolumienka regałowa..!
    Marek150
    Poziom 15  
    No a te są oryginalne głośniki z tonsila?? Aby zobaczyć materiał na tym forum musisz być zalogowany
    tu jest numer aukcji (numer 352645826) Możecie o nich coś napisać ??
    Użytkownik usunął konto
    Użytkownik usunął konto  
    Marek150
    Poziom 15  
    odpadają ;/ odbiór osobisty ;/ jeszcze znalazłem coś takiego Kolumny Tonsil Alton 80 (numer 357536163) na licytacji 190zł zostało jeszcze 6 dni może sie uda;D pisze że głośniki są oryginalne z tonsila mogą być??
    jeszcze pojeździe po komisach w mojej miejscowości może coś upoluje. A na co będę musiał zwrócić uwagę przy zakupie na pewno na głośniki czy są oryginalne z tonsila ale ja to rozpoznać??
    Użytkownik usunął konto
    Użytkownik usunął konto  
    Marek150
    Poziom 15  
    wysłałem mu mejla :D:D a są oryginalne na pewno?? i ile one mają watt 80 rms?? bo kiedyś zrobiłem temat na elektrodzie to koleś napisał ze alton 80 gra lepiej od altus 110 ma leprzy bas jest to prawda??
    Użytkownik usunął konto
    Użytkownik usunął konto  
    Marek150
    Poziom 15  
    jak sie ugadam z kolesiem i mi będzie pasować to je biorę;) myślę że już subwoofera nie będę potrzebował i mnie zadowolą ;) a słyszałeś je w akcji??