Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Na TV widać tylko sam± tapetę pulpitu

krzychu373 29 Apr 2008 16:27 10906 5
    krzychu373
    Level 2  
    Witam mam taki problem z TV.
    Natomiast kupiłem nowy TV marki SHARP LSD AQUOS i podł±czyłem go za pomoc± kabla w istrukcji nazywa się on RGB a chodzi tu o taki kabel normalny jak do monitora i podł±czyłem go pod gniazdo w karcie tam gdzie mam podł±czony monitor i na telewizorze widac sama tapetę taka wielka nic więcej jeżeli na monitorze przesunę ikonkę czy tez okienko całkowicie za obręb monitora w prawo to wtedy ukazuje mi sie ono na TV i nie wiem jak mam to teraz wyregulowac mam kartę grafczna RADEONA 9800PRO a sterowniki mam CATALYST Control Center i nie wiem jak w nich ustawic wszystko na TV żeby był w miarę ładny obraz może kto¶ mi podac adres jakie¶ stronki czy co¶ będę bardzo wdzięczny ...
    Hrabia322
    Level 16  
    Spróbuj zmniejszyć rozdzielczo¶ć w PC. 800x600 zastosuj.
    krzychu373
    Level 2  
    Niestety to nic nie daje tapeta jest na TV ładnie ale zeby bylo ikonko na TV musze je na monitorze przesunac po za obreb monitora w prawo ....
    aceton
    Level 26  
    po prostu pobaw się ustawieniami karty graficznej stworzone masz przedłużenie pulpitu i dlatego taki efekt
    krzychu373
    Level 2  
    no wlasnie wiem ze problem lezy w ustawieniach ale kapletnie nie wiem co w nich mam zmienic mam 2 monitor w nich ale nie wiem co tam zmienic bawilem sie juz to mi kapletnie znikal obraz wszystko po angielsku jest napisane ciezko mi to rozszyfrowac i dla tego pytam sie innych bo sma nie wiem
    kosmik903
    Level 17  
    Uruchamiasz Catalyst control center, potem zakładka displays manager, z prawej strony pojawi się okno z dostępnymi monitorami. Na okienku odpowiadaj±cym za twój telewizor wcislasz prawy przycisk myszki i wybierasz "extend on this monitor" albo co¶ w podpbie (dokładnie nie pamiętam). po rozzerzeniu możesz osobno ustawić rozdzielczo¶ć monitora i tv. klikasz na monitor i niżej masz rozdzielczo¶ć a potem na TV.
    Powodzenia