Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Berlingo kod klawiatury. Nie przyjmuje żadnego kodu. Czy da się to zresetować?

rzirzi 29 Apr 2008 18:39 1769 5
    rzirzi
    Level 11  
    Chciałem zmienić kod klawiatury w Berlingo 1.9D z 1997r. Wybrałem kod, wcisnąłem C wpisałem nowy kod i znów wcisnąłem C. Po dwóch odpaleniach auta, teraz nie chce przyjąć kodu, ani starego, ani nowego. Zaświeca się zielona dioda, ale czerwona nie gaśnie i nie ma "piknięcia" po wprowadzeniu kodu. Można jakoś zresetować ten kod?
    [28-30.06.2022, targi] PowerUP EXPO 2022 - zasilanie w elektronice. Zarejestruj się za darmo
    Jacek79
    Level 37  
    Problem nie w tym.
    A wogóle to po diabła ci ten immobiliserek, pozbądź się go.
    rzirzi
    Level 11  
    Jacek79 wrote:
    Problem nie w tym.
    A wogóle to po diabła ci ten immobiliserek, pozbądź się go.

a w czym problem??
    jeżeli to możliwe, to chciałbym go zostawić. Jeżeli jednak prościej jest jakoś ominąć, to może podpowiesz jak?
    Jacek79
    Level 37  
    dostać się do gaszaka na pompie; w zależności od zdolności manualnych 2-3 godziny roboty, choc ostatnio
    obcykałem metodę, że nie trzeba rozwalać osłony antyzabotażowej; 15 min roboty.
    zibi2c
    Level 11  
    Do "jacek". Jak znasz sposób to proszę zapodaj. Mam podobny problem. Klawiaturka nie reaguje (dwa rzędy klawiszy, jeden sprawny). Do serwisu daleko, żadnych magików w okolicy nie ma. Może być na maila: panasiuk0(malpa)op.pl
    mk-tronic
    Level 17  
    Jacek79 czy mógł byś podpowiedzieć jak szybką wywalić tą klawiaturke,nie mogę odpalić auta a klawiatura nie reaguje. jak cos to daj znac na pw.