Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Wciąga i wysuwa płyty po czym się wyłącza... Help :)

oczko.pl 30 Kwi 2008 01:54 1013 4
  • #1 30 Kwi 2008 01:54
    oczko.pl
    Poziom 2  

Witam!
    Otóż jechałem samochodem słuchałem muzyki i radio (AEG CS FMP 500 USB) się wyłączyło. Naciskam power i nic. Naciskam guzik wysuwania płytki radio się zapala na lcd pisze ze wyciąga płytę cd wychodzi po czym radyjko się wyłącza. Wsadzam płytkę radio się włącza kompakt się zakręci i sprzęt się wyłącza... Panowie co może być przyczyną ? Szperałem w okularach znalazłem podobne przypadki ale wszystkie dotyczyły zasilania u mnie wszystko podłączone jest OKAY. Proszę o pomoc ...

0 4
  • #2 30 Kwi 2008 21:04
    SlaweK
    Poziom 43  

Cóż w tym dziwnego że tandeta się psuje, dziwne by było gdyby długo i dobrze chodziła a marka AEG z niemiecką firmą nie ma nic wspólnego. Po opisie usterki sądzę że nie masz o naprawach zielonego pojęcia a oczekujesz cudownego zaklęcia którego nie ma. Podłącz na warsztacie, obejrzyj, pomierz a może znajdziesz punkt zaczepienia.

SławeK

0
  • #3 01 Maj 2008 00:18
    oczko.pl
    Poziom 2  

Dzięki za odp. Programator jest zepsuty. Gościu powiedział, że radio do kosza... :)

0
  • #4 01 Maj 2008 01:22
    SlaweK
    Poziom 43  

Generalnie poprawna decyzja, nowe nie kosztuje wiele. A ktoś z odpowiednią wiedzą może wyjmie z kosza i sobie naprawi po czym przy następnej usterce znów wyrzuci... ;) Wszystko można naprawić, kwestia czasu, dostępności części i wiedzy a także opłacalności.

SławeK

0
  • #5 01 Maj 2008 21:13
    krzych1-b
    Poziom 21  

Może nie tak od razu do kosza Oczko.pl miałem podobny problem z Rockerem RC 159( przeczytaj te posty - radio nie czyta płyt ) mnie naprawa kosztowała niecałe 5 zł (wlutowowanie nowego scalaczka -być może i u ciebie też) i trochę potu przy czytaniu postów na ten temat . Jeżeli ci zależy na radyjku to trochę się pomęcz a jeżeli nie , to zrób jak radzą wyżej.Pozdrawiam.

0