Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

[Sprzedam] kineskop specjalny 12' green z opóźnioną poświatą

r2d2004 30 Apr 2008 10:04 5005 2
Optex
 • #1
  r2d2004
  Level 31  
  Witam!

  Mam do sprzedania:

  - lampa oscyloskopowa DH7/78 (PHILIPS, Made in Holland) - 1 szt. (mniejsza na zdjęciu) w komplecie z oprawką do cokołu - "nowa" (dotychczas nieużywana - ze starych zapasów magazynowych). Cena: 30,- zł - SPRZEDANA

  - lampa oscyloskopowa D14-121GH (MULLARD, Made in Holland) - 1 szt. (większa na zdjęciu) w komplecie z oprawką do cokołu - "nowa" (dotychczas nieużywana - ze starych zapasów magazynowych). Lampa stosowana między innymi w oscyloskopie Philips PM3210. Cena: 50,- zł - SPRZEDANA

  Lampy oscyloskopowe mają na ekranach naklejone PROTECTIVE COVER.

  - kineskop monochromatyczny 12' M2S-12GM/01 (TUNGSRAM) - 1 szt - "nowy" (dotychczas nieużywany - ze starych zapasów magazynowych). Kineskop do specjalnych zastosowań z zielonym luminoforem, bardzo opóźnioną poświatą i podziałką na ekranie (tak jak widać na zdjęciu), stosowany w aparaturze medycznej. Do kompletu dołączam dwa schematy monitorów medycznych (OPD280M i OPD280U), w których między innymi te kineskopy były używane. Cena: 40,- zł.

  Tak wyglądają te lampy:

  [Sprzedam] kineskop specjalny 12' green z opóźnioną poświatą

  UWAGA! Oferta niepowtarzalna (takich ofert nie znajdziecie wiele w necie - miałem już zapytania z zagranicy o te podzespoły, ale nie chcę tego wysyłać daleko, wolę, żeby zostało na naszym rynku ;-) ). Zainteresowanych zapraszam na PW

  Dla osoby, która zdecyduje się zakupić kineskop, dołączę GRATIS do eksperymentów:

  - widikon PWM-6C (UNITRA-DOLAM) lampa obrazowa, monochromatyczna z kamery przemysłowej, używana - sprawna (z drobnym felerem matrycy obrazowej - na obrazie z monitora widoczna cienka biała kreseczka - pozioma). W komplecie metryczka z rozpiską elektrod:


  [Sprzedam] kineskop specjalny 12' green z opóźnioną poświatą

  --dopisek z 2 maja--
  Lampy oscyloskopowe są już w tej chwili zarezerwowane do odsprzedaży indywidualnej, jeśli nie znajdzie się osoba chętna do zakupu całości, bo ta rzecz jasna ma pierwszeństwo.


  --dopisek z 13 maja--
  Cieszę się, że lampy oscyloskopowe zostały w kraju. Z oferty tej pozostał do kupienia specjalny kineskop. Dla Osoby, która go kupi, oprócz drobnego prezentu (który dołączam do KAŻDEJ paczki) dodatkowo GRATIS, o którym pisałem wyżej, czyli widikon za free!!!


  Pozdrawiam

  PS
  Dla tych wszystkich, którzy jeszcze nie wiedzą, co można zrobić z lampy oscyloskopowej (oprócz oscyloskopu), proponuję zajrzeć tutaj:

  https://www.elektroda.pl/rtvforum/topic646139.html
  http://www.elektronikapraktyczna.pl/?sect=main&pg=knumer&id=1325

  ... jeśli chodzi o kineskop z opóźnioną poświatą to "podrzucę" dwa pomysły do eksperymentów, które przychodzą mi w tej chwili do głowy, takie jak np.:
  - telewizja wolnozmienna (krótkofalarska)
  - analizator (analogowy) krótkich impulsów (kineskop ma bardzo opóźnioną poświatę luminoforu)
  Contact the author of the topic by Private Message (PM icon).
 • Optex
 • #2
  boogdan
  Level 15  
  Dziś dostałem lampę MULLARD. Była zapakowana naprawdę solidnie za co sprzedającemu bardzo dziękuję. Lampa jest nowa i prezentuje się bardzo ładnie.

  Pozdrawiam
  Michał
 • #3
  crazy_phisic
  VIP Meritorious for electroda.pl
  Lampa dojechała bezpiecznie do celu ;) Pozdrawiam c_p.