Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

[Sprzedam] kineskop specjalny 12' green z opóźnioną poświatą

r2d2004 30 Apr 2008 10:04 5005 2
Optex
    r2d2004
    Level 31  
    Witam!

Mam do sprzedania:

- lampa oscyloskopowa DH7/78 (PHILIPS, Made in Holland) - 1 szt. (mniejsza na zdjęciu) w komplecie z oprawką do cokołu - "nowa" (dotychczas nieużywana - ze starych zapasów magazynowych). Cena: 30,- zł - SPRZEDANA

- lampa oscyloskopowa D14-121GH (MULLARD, Made in Holland) - 1 szt. (większa na zdjęciu) w komplecie z oprawką do cokołu - "nowa" (dotychczas nieużywana - ze starych zapasów magazynowych). Lampa stosowana między innymi w oscyloskopie Philips PM3210. Cena: 50,- zł - SPRZEDANA

Lampy oscyloskopowe mają na ekranach naklejone PROTECTIVE COVER.

- kineskop monochromatyczny 12' M2S-12GM/01 (TUNGSRAM) - 1 szt - "nowy" (dotychczas nieużywany - ze starych zapasów magazynowych). Kineskop do specjalnych zastosowań z zielonym luminoforem, bardzo opóźnioną poświatą i podziałką na ekranie (tak jak widać na zdjęciu), stosowany w aparaturze medycznej. Do kompletu dołączam dwa schematy monitorów medycznych (OPD280M i OPD280U), w których między innymi te kineskopy były używane. Cena: 40,- zł.

Tak wyglądają te lampy:

UWAGA! Oferta niepowtarzalna (takich ofert nie znajdziecie wiele w necie - miałem już zapytania z zagranicy o te podzespoły, ale nie chcę tego wysyłać daleko, wolę, żeby zostało na naszym rynku ;-) ). Zainteresowanych zapraszam na PW

Dla osoby, która zdecyduje się zakupić kineskop, dołączę GRATIS do eksperymentów:

- widikon PWM-6C (UNITRA-DOLAM) lampa obrazowa, monochromatyczna z kamery przemysłowej, używana - sprawna (z drobnym felerem matrycy obrazowej - na obrazie z monitora widoczna cienka biała kreseczka - pozioma). W komplecie metryczka z rozpiską elektrod:

--dopisek z 2 maja--
    Lampy oscyloskopowe są już w tej chwili zarezerwowane do odsprzedaży indywidualnej, jeśli nie znajdzie się osoba chętna do zakupu całości, bo ta rzecz jasna ma pierwszeństwo.

--dopisek z 13 maja--
    Cieszę się, że lampy oscyloskopowe zostały w kraju. Z oferty tej pozostał do kupienia specjalny kineskop. Dla Osoby, która go kupi, oprócz drobnego prezentu (który dołączam do KAŻDEJ paczki) dodatkowo GRATIS, o którym pisałem wyżej, czyli widikon za free!!!

Pozdrawiam

PS
    Dla tych wszystkich, którzy jeszcze nie wiedzą, co można zrobić z lampy oscyloskopowej (oprócz oscyloskopu), proponuję zajrzeć tutaj:

https://www.elektroda.pl/rtvforum/topic646139.html
    http://www.elektronikapraktyczna.pl/?sect=main&pg=knumer&id=1325

... jeśli chodzi o kineskop z opóźnioną poświatą to "podrzucę" dwa pomysły do eksperymentów, które przychodzą mi w tej chwili do głowy, takie jak np.:
    - telewizja wolnozmienna (krótkofalarska)
    - analizator (analogowy) krótkich impulsów (kineskop ma bardzo opóźnioną poświatę luminoforu)
    Contact the author of the topic by Private Message (PM icon).
  • Optex
    boogdan
    Level 15  
    Dziś dostałem lampę MULLARD. Była zapakowana naprawdę solidnie za co sprzedającemu bardzo dziękuję. Lampa jest nowa i prezentuje się bardzo ładnie.

Pozdrawiam
    Michał
    crazy_phisic
    VIP Meritorious for electroda.pl
    Lampa dojechała bezpiecznie do celu ;) Pozdrawiam c_p.