Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Europejski lider sprzedaży techniki i elektroniki.
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

szlifierka kątowa Eurotec zdarta zębatka ta większa.

jajek92 30 Kwi 2008 16:08 10300 6
  • #1 30 Kwi 2008 16:08
    jajek92
    Poziom 23  

Witam, wiem że ten temat nie nadaje się zbytnio do tego działu, ale innego nie ma <według mnie>
    jak jest to proszę moderatora o przeniesienie.
    Mój problem dotyczy tego że w mojej szlifierce zdarła się zębatka ta większa, na ośce co się kręci tarcza - ona się właśnie zdarła,
    nie wiecie czy można dostać takie zamienne części bo szkoda ją wyrzucać, bo za nią dałem trochę pieniędzy.
    Szlifierka firmy Eurotec moc ponad 1500w

• #2 30 Kwi 2008 20:44
    Daj
    Poziom 13  

Czasem zdarza się że na jakimś targu lub giełdzie handlarze z takim sprzętem mają skrzynie z rożnego rodzaju zębatkami i może uda ci się coś dobrać choć z doświadczenia wiem że to nie jest takie proste. Poza tym potrzebna jest do tego jakaś prasa najlepiej balansowa chyba ze zębatka jest na klinku i zabezpieczana segerm ale takie rozwiązanie stosują tanie firmy i w szlifierkach raczej mniejszych mocy.

• #3 01 Maj 2008 00:21
    Topolski Mirosław
    Specjalista AGD

Pamiętaj, że zębatki wymienia się kompletem(mała i duża). Kupując markowe narzędzia, masz bezproblemowy dostęp do serwisu i części.

• #4 19 Cze 2008 22:09
    peter_bb
    Poziom 11  

Nie kojarzę marki. Jeśli ta kątówka kosztowała 30-150zł to jest jednorazówka do, której raczej części nie dostaniesz.

• #5 19 Cze 2008 22:52
    marian_em
    Poziom 25  

peter_bb napisał:
    Jeśli ta kątówka kosztowała 30-150zł to jest jednorazówka do, której raczej części nie dostaniesz.
    Eurotec wlasnie nalezy do tego "segmentu" ktory wymieniles. Duze szlifierki maja miekki start bo bez niego przekladnia by nie przezyla kilku startow np z tarcza do szlifowania. Metal z ktorego sa zrobione tryby jest chyba domieszkowany plastelina :lol:

• #6 19 Cze 2008 22:57
    jajek92
    Poziom 23  

peter_bb napisał:
    raczej części nie dostaniesz.

to cie musze zdziwi, napisałem do serwisu Euroteca że mi sie zjechały zebatki, a oni powiedzieli że mi przyślą nowe, założyłem je ijest fit, w dodatku ta szlifierka też ma miękki start, a nawet regulacje obrotów, ale dostała za bardzo w dupę i sie zjechały zębatki

• #7 20 Cze 2008 01:18
    HONDAS
    Użytkownik obserwowany

Nie ma jak to fachowcy z forum peter_bb i marian_em dzięki takim tylo uwierzyć by należało że byle co nabyłeś a tu ZONK firma jednak stanęła na wyskości zadania.

TME logo Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
TME Logo