Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Audi A6i SEO perfect, nie alarmuje po przekręceniu wkładki.

basti1984_2007 30 Apr 2008 20:45 1890 5
    basti1984_2007
    Level 17  
    Podłączyłem alarm SEO perfect bez CANa do Audi, rocznik niema znaczenia. Zastosowałem program do Meganki, żeby bagażnik otwierać z pilota bez rozbrajania alarmu. Podłączyłem również wg. schematu do Megane. Blokowanie zrobiłem z wkładki drzwi, przycisku na drzwiach i wkładki bagażnika.

Na drugi przewód blokowania dałem sygnał z siłownika bagażnika tak jak to być powinno.

Alarm się uzbraja, rozbraja, działa rearming i domykanie szyb, a bagażnik można otworzyć z pilota bez wycia syreny.

Mam następujący problem:
    Po pzekręceniu wkładki bagażnika zamiast alarmować, alarm reaguje tak jak na otwarcie z pilota. Czy ktoś to już przerabiał, ew. ma jakiś pomysł?
    basti1984_2007
    Level 17  
    No program 13, taki jest ustawiony. Od megane 2.
    mr-perch
    Level 29  
    Odetnij przewód otwierania z wkładki bagażnika.
    Zmacio
    Level 26  
    Możesz odciąć sterowanie z wkładki bagażnika jak pisze mr-perch lub podłączyć ten przewód przez diodę do pozostałych blokowań z wkładek.
    basti1984_2007
    Level 17  
    Chyba macie rację, odłączę mu sterowanie z wkładki bagażnika i tyle. Blokowanie zrobiłem jak napisałem w pierwszym poście z obu wkładek. No i myślałem, że będzie dobrze, ale pojawia się również wtedy impuls od siłownika i alarm przechodzi od otwierania bagażnika.