Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Wzmacniacz samochodowy do komputera

Robcio 250 30 Kwi 2008 22:52 1226 4
  • #1 30 Kwi 2008 22:52
    Robcio 250
    Poziom 2  

posiadam wzmacniacz firmy TZS first austria model fa 4404 i chce podłączyć go do komputera. Zasilanie pociągnąłem z kompa i nie pali mi się kontrolka POWER a prąd dochodzi co zrobić i jak połączyć do niego komputer (pod jakie wejścia co z komputera). Dodam że bezpiecznik nie jest spalony (10 A)
    co zrobić ??

Proszę o szybkie odpowiedzi

0 4
  • #2 01 Maj 2008 00:46
    Kozzi2
    Poziom 20  

Odnośnie zasilania, to podłącz +12V do +12V i do Remote na raz, to częsty błąd.
    Odnośnie sygnału to normalnie, z karty dźwiękowej na RCA we wzmacniaczu.
    PS. Zasilanie komputera i wzmacniacza z tego samego zasilacza nie jest najlepszym pomysłem.

Pozdrawiam

0
  • #3 01 Maj 2008 10:00
    Robcio 250
    Poziom 2  

Plus mam podpięty pod "batt" a minus do "gdn".
    Z komputera mam podpięty 2 chinche na wzmaka tam gdzie pisze "input" pod front i nic dalej się nie dzieje. A w sprawie zasilania to próbowałem też z akumulatora samochodowego i też nic. Może robie jakiś głupi błąd bo jestem w sumie laikiem.

proszę pomóżcie

0
  • #4 01 Maj 2008 11:46
    MAJSTER XXL
    Poziom 29  

Przede wszystkim musimy wiedzieć ile kabli wzmacniacz ma na podłączanie zasilania, czy 2, czy więcej. Czy wzmacniacz posiada regulację wzmocnienia potencjometrem i jakie posiada wejścia do podłączenia audio? Najlepiej wrzuć zdjęcia z kablami zasilania i wejściami, no i instrukcję obsługi jak masz. Może ma jakąś tabliczkę z opisem, to też ją wrzuć.

0
  • #5 01 Maj 2008 15:14
    paweldziadoszxxx
    Poziom 14  

Wzmacniacze samochodowe do odpalenia w 99% potrzebuja zasilania i dodatkowego napięcia ktore właczy wzmacniacz po właczeniu radia bedz przekreceniu kluczyka w stacyjce batt gnd a nie ma np REMOTE?

0
  Szukaj w 5mln produktów