Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Wzmacniacz samochodowy do komputera

30 Kwi 2008 22:52 1262 4
 • Poziom 2  
  posiadam wzmacniacz firmy TZS first austria model fa 4404 i chce podłączyć go do komputera. Zasilanie pociągnąłem z kompa i nie pali mi się kontrolka POWER a prąd dochodzi co zrobić i jak połączyć do niego komputer (pod jakie wejścia co z komputera). Dodam że bezpiecznik nie jest spalony (10 A)
  co zrobić ??

  Proszę o szybkie odpowiedzi
 • Poziom 20  
  Odnośnie zasilania, to podłącz +12V do +12V i do Remote na raz, to częsty błąd.
  Odnośnie sygnału to normalnie, z karty dźwiękowej na RCA we wzmacniaczu.
  PS. Zasilanie komputera i wzmacniacza z tego samego zasilacza nie jest najlepszym pomysłem.

  Pozdrawiam
 • Poziom 2  
  Plus mam podpięty pod "batt" a minus do "gdn".
  Z komputera mam podpięty 2 chinche na wzmaka tam gdzie pisze "input" pod front i nic dalej się nie dzieje. A w sprawie zasilania to próbowałem też z akumulatora samochodowego i też nic. Może robie jakiś głupi błąd bo jestem w sumie laikiem.

  proszę pomóżcie
 • Poziom 29  
  Przede wszystkim musimy wiedzieć ile kabli wzmacniacz ma na podłączanie zasilania, czy 2, czy więcej. Czy wzmacniacz posiada regulację wzmocnienia potencjometrem i jakie posiada wejścia do podłączenia audio? Najlepiej wrzuć zdjęcia z kablami zasilania i wejściami, no i instrukcję obsługi jak masz. Może ma jakąś tabliczkę z opisem, to też ją wrzuć.
 • Poziom 14  
  Wzmacniacze samochodowe do odpalenia w 99% potrzebuja zasilania i dodatkowego napięcia ktore właczy wzmacniacz po właczeniu radia bedz przekreceniu kluczyka w stacyjce batt gnd a nie ma np REMOTE?