Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Ricoh Aficio 400 , montaż modułu druku.

antextrans 01 Maj 2008 13:39 947 5
  • #1 01 Maj 2008 13:39
    antextrans
    Poziom 9  

Posiadam Ricoh Afiocio 400 i zakupiłem do niej szereg płytek wraz z modułem druku, po zamontowaniu ww części, mam problem z zainstalowaniem sterownika, ściągnąlem sterownik ze strony producenta, ale nie działa, próba zainstalownaia sterowników znajdujących sie w Windows Xp, też nic nie dała. Prosze o rady i pomoc. Dziekuje!

0 5
  • #2 01 Maj 2008 20:22
    Calculus
    Poziom 25  

Napewno to jest Aficio 400?, żeby zrobić z Aficio 400 Aficio 401 to trzeba wymienić pół elektroniki, sporo pracy z tym pewnie miałeś.
    Czy na kontrolerze wydruku, po uruchomieniu maszyny w końcu zaświecają się wszystkie diody zielone, jeżeli świeci się czerwona, to problem jest sprzętowy, można sprawdzić błąd po tym, jakie diody się świecą. A co się dzieje, jeżeli przełączysz przyciskiem na panelu na drukarkę - nie pokazuje błędu? Podłączyłeś ją na LPT?

0
  • #3 01 Maj 2008 21:23
    antextrans
    Poziom 9  

Dziekuje za zinteresowanie, wiec tak, wymienilem sporo elektroniki, jakies 5 płytek, a jezeli chodzi o diody to świeca sie wszystkie zielone diody, a co do lpt to podłczyłem ja, ale komp jej nie widzi, a co do guzików na panelu to niestety ich nie mam, tzn. tej płytki nie wymienialem. Co robic?

0
  • #4 02 Maj 2008 12:25
    salut
    Poziom 20  

Nie spotkałem jeszcze nikogo kto z A400 próbował zrobić A401. Bo i poco? Tylko żeby dołożyć drukarkę?

0
  • #5 02 Maj 2008 16:47
    antextrans
    Poziom 9  

Ja nie pytam o Twoją opinię tylko o radę, a jak Ci sie nie podoba temat albo pomysl to poprostu omiń go,. bo Twoje durne spostrzeżenia nic nie wnoszą do tematu. Pozdrawiam.

0
  • #6 03 Maj 2008 00:07
    Calculus
    Poziom 25  

Spokojnie, nie obrażaj ludzi, bo nikt nie będzie miał ochoty Ci pomóc. Dziś Aficio 400 to przeżytek, więc też się dziwię, że coś takiego się opłaca.

0