Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Wekta TK6 problem z mikrofonem

kndx 01 Maj 2008 15:31 1227 0
  • #1 01 Maj 2008 15:31
    kndx
    Poziom 1  

Witam mam problem z nowo zakupionym domofonem wprowadzilem sie do mieszkania gdzie nie bylo juz domofonu ;/ z sciany wystaja kable o dosc podobnych kolorach a wiec napisze tak jakmi sie zdaje jakie to kolory.

Brazowy, niebieski , pomaranczowy, bialy, zielony, sivy, oraz 4 takiego jakby rozowato-szarwo-bialego koloru razem to 10 kabli po rozcieciu wychodzi 20 ;] ozke duzo widze ze tutaj piszecie ze macie po 5-6 kabli ;/ a jamam ich 10 ;/

Ok ale przechodze do kontketu model Wekta Unifon TK6 uniwersalny analogowy, aparat domofonowy jest 8 wejscna kable poziomo rozmieszczone jeden kolo drugiego. A wiec tak do 1 mam podlaczony bialy kabel do 2 ten taki szarawo -rozowato-siwy do 3 zielony do 4 nie mam nic do 5 brazowy do 6 niebieski a 7 i 8 tez nic. z czego dodoatkowo polaczylem kablempodlaczenie 1 z 5 aby dawalo mi sygnal jakktos dzwonina dole.

A wiec posiadam:
    * slysze jak ktos na dole mowi
    * slysze dzwonek jak ktos nadole dzwoni
    * moge otwierac dzwi

LECZ NIE MOGE NIC MOWIC I TEN NA DOLE MNIE NEI SLYSZY ;/

W aparacie przy regulacji glosnosci mikrofonu sa 2 zworki na przelczanie trybow 5+1 badz 3+1 mam wlozona zworke od prawej strony gdy tak jesttoprzyotwieraniu dzwi slychac pisk w sluchawce ale za to nie slychac mnie na dole.

Gdy wloze 2 zworki w prawe i lewe miejsce bo sa 2 to strasznie piszczy jak przyotwieraniu drzwi lecz wtedy mozna juz uzywac mikrofonu. Ale zato takpiszczy ze nei da rady sluchawki przylozyc do ucha.

Gdy wyciagne prawa zworke a wloze tylko lewa mozna spokojnie mowic do mikrofonu islcyhac to nadole lecz powoduje to iz nie dziala sluchawka i nie slychac jak ktos na dole mowi;/

Probowalem wsyztskiego nie wiem co jest 5 ;/

Proszę o poprawienie tytułu oraz usunięcia błędów z postu zgodnie z zasadami forum. Zrób to za pomocą przycisku "zmień" po prawej stronie postu. [dzimi]

0 0