Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Schemat Landi Renzo LCS01

01 Maj 2008 19:21 17030 16
  • Poziom 11  
    Witam, poszukuje schematu podłączenia sterownika LCS01 . Może ktoś ma jeszcze rozpisane gniazdo tego sterownika , to mniejsze z którego wychodzi centralka i złącze diagnostyczne, chyba 14-to pinowe. Nie 10.
  • Poziom 11  
    Oto fotki tego sterownika, oraz zdjęcie złącza którego potrzebuje rozpiske
  • Poziom 9  
    tika masz może ten schemat?? bardzo go potrzebuje
  • Poziom 11  
    Mam schemat podłączenia tego sterownika. Mam także rozpiske podłączenia tych gniazd. Jest to wersja sterownika z emulatorem. 14 sto pinowe gniazdo to sam emulator wtryskiwaczy. Centralka oraz gniazdo serwisowe są podłączone z drugiego gn iazda inaczej jak we wszystkich lcs-ach. Podeśle na pw. Pozdro
  • Poziom 12  
    Witam Tika,
    prośił bym także o schemacik :).

Poizdrawiam!
  • Poziom 1  
    koledzy potrzebuje schemu do Landirenzo lambda control system A/1Y05er
  • Poziom 2  
    dzieki za schemat, tego szukałem.
  • Poziom 11  
    dzięki za schematy.
    Kabel trzeba kupić czy można coś zrobić samemu?
  • Poziom 11  
    Wrzuce jeszcze w wolnej chwili lcsa z białym "dużym" gniazdem i LC01. Kabelek jak od staga , trzeba tylko zamienić rx z tx jeśli podlączamy wtykiem owalnym jak dobrze pamiętam

Dodano po 11 [minuty]:

Kabelek lepiej chyba kupić około 40 zł (stag) na allebazarku. Takiego używam i działa bez zarztu. Próbowałem kilku i nie wszystkie działały poprawnie.
  • Poziom 10  
    Witam. szukam informacji w jakiej kolejnośći powinny być wpięte przewody do wtyczki silniczka krokowego instalacja LCS A1/V05 ER
  • Poziom 10  
    Odkopuję stary temat.
    Czy może ma ktoś schemat połączeń, opis pinów wtyczki komputera do Landi Renzo LCS A/1. Wszędzie tylko są do wersji V05.
    Chcę kupić kabel, ale żadna wtyczka z dostępnych nie pasuje. Podobno wtyczka serwisowa powinna być w wiązce ale nie ma. Chyba że mam podłączyć się pod klapką ? Ale takich wtyczek nikt nie ma. Jakakolwiek podpowiedź/pomoc mile widziana :)
    Oto fotki mojego sterownika:
    Schemat Landi Renzo LCS01 Schemat Landi Renzo LCS01 Schemat Landi Renzo LCS01