Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Problem z migaczem lewym Corsa C 2004, dziwne...

01 Maj 2008 21:30 5341 4
  • Poziom 9  
    Witam serdecznie!

Do Forumowiczow zwracam sie z prosba o rade i wskazowke jak sprawe ugryzc..

W autku z tematu prawa strona migaczy dziala w sposob nieregularny (w srodku auta slychac cykanie na przemian szybkie i wolne, a na zewnatrz migacze zapalaja sie stosunkowo rzadko, znacznie rzadziej niz kontrolka migacza na zegarach).
    Przeprowadzilem operacje wymiany wszystkich zarowek ze strony prawej na lewa, lecz problem pozostal po stronie prawej wiec to raczej nie wina zarowek.
    Przychodzi mi do glowy, ze moze to byc wina przerywnika, lecz nie jestem w stanie zlokalizowac przerywnika w puszce z bezpiecznikami.

Czy ktos z Was posiada moze informacje o takim problemie i co moze byc jego przyczyna?
    Prosze takze, jesli to mozliwe o wskazanie przerywnika na zalaczonym schemacie puszki bezpiecznikowej z w/w corsy.
    Czy jest to jedyne miejsce w tym aucie gdzie mozna znalezc bezpieczniki?

Problem z migaczem lewym Corsa C 2004, dziwne...

Dzieki serdeczne,

Pozdrawiam!

Arek
  • Poziom 17  
    Jeśli chodzi o mnie, tobym szukał gdzie indziej. Po pierwsze styki na lampach, jeśli nie, to złączka do tylnej instalacji znajdująca sie na dole lewego przedniego słupka. tam najczęściej siedzi wilgoć. Jeśli masz hak holowniczy tobym jeszcze zajrzał do gniazda przyczepy, lub wpinek na to gniazdo.
  • VIP Zasłużony dla elektroda
    Przełączniki się sypią
  • Poziom 9  
    Nie rozumiem co znaczy "przelaczniki"? Masz na mysli przelacznik fizycznie dzwignie ktora sie przelacza chcac sygnalizowac czy masz moze na mysli przekaznik sterujacy pradem?

Zarowki ok. Styki ok.

Wyprulem przekaznik - jak bede mial szczescie i znajde taki jutro po pracy i ... jak sie uda to sie odezwe.

OBY TO BYLO TO!

Pzdr
  • VIP Zasłużony dla elektroda
    Przełącznik ten przy kierownicy