Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Opentel ODS 3500F - ustawienia fabryczne

Rafaellini 01 Maj 2008 22:32 1176 2
  • #1 01 Maj 2008 22:32
    Rafaellini
    Poziom 2  

Witam
    Tochę grzebałem przy strojeniu tunera Opentel ODS 3500F . Nie robiłem nic z poziomu komputera, tylko wszystko ręcznie za pomocą menu wyświetlanego na ekranie telewizora. W pewnym momencie nacisnąłem : "Przywróć ustawienia fabryczne".
    Myślałem, że tuner wróci mniej więcej do stanu sprzed grzebania. Tymczasem prawdopodobnie wykasowały się wszystkie ustawienia. Na panelu przednim tunera wyświetla się noCH, co rozumiem jako niemożliwość wykrycia żadnego kanału. Chciałem ustawić tuner od nowa, ale nie działa żaden przycisk, nawet menu. Nie wiem więc od czego zacząć.
    Mam wiec dwa pytania:
    1. Czy można jakoś wrócić do stanu sprzed wciśnięcia przycisku "Przywróć ustawienia fabryczne"
    2. Jeśli miałbym stroić tuner od nowa to od czego zacząć. Żeby chociaż to menu zastartowało. Wtedy myślę, że jakoś dam radę

Z góry dziękuję za poświęcony czas i podpowiedzi.

0 2
  • #3 02 Maj 2008 08:57
    Rafaellini
    Poziom 2  

Ale jak wejść w tryb wyszukiwania? To znaczy jak w ogóle uruchomić menu? Domyślam się że muszę też wrzucić odpowiedni kanał w telewizorze. Tylko że nie wiem na którym kanale domyślnie funkcjonuje mój tuner. Próbowałem po kolei na wszystkich kanałach wciskać przycisk menu (chodzi mi o przycisk na pilocie) ale na żadnym nic nie wyskakuje.

0