Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

BMW Business RDS BP3838 nie włącza się

djlj24 02 Maj 2008 16:29 1788 2
  • #1 02 Maj 2008 16:29
    djlj24
    Spec od car audio

Radio z BMW E38 z osobnym wyświetlaczem i klawiaturą po podłączeniu nie włącza się. Reaguje na włożenie kasety, reaguje na klawisz wyjęcia kasety - poprawnie działa ACC. Wyświetlacz nadaje dane po szynie cyfrowej - do radia to dochodzi ale nic nie odpowiada. Wymieniłem driver linii danych (opisany ELMOS) ale nic to nie zmieniło. Co ciekawe mały procesor Motorola też nic nie nadaje do tego drivera i nic nie przekazuje do głównego procesora. Czyżby problem był w oprogramowaniu (tylko czy wtedy pobierałby kasetę) - zasilanie i reset poprawny. Radio czyste nie było wcześniej naprawiane - podobno wyjęte z rozbitka i wiem, że ten model na stole bez problemu dało się załączyć.

0 2
  • #2 02 Maj 2008 22:48
    waldi58
    Poziom 23  

A jak dokładnie nazywa się to radio i jaki ma numer katalogowy 7 6.......

0
  • #3 03 Maj 2008 15:08
    djlj24
    Spec od car audio

Nazywa się BMW BUSINESS RDS numer katalogowy to 7 643 838 340. Wygląda jak na tej fotce http://elektron.pol.lublin.pl/users/djlj24/studio24/kable/jpg/bmw-lcd.jpg (kiepska ale jest to fotka egzemplarza na którym robiłem opis i działało na stole). Wyświetlacz jest co prawda trochę inny - oprócz klawisza zegarka ma klawisz BC (do komputera pokładowego) ale to raczej nie powinno mieć znaczenia.

0
  Szukaj w 5mln produktów