Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Mustek gp-135 spolszczenie i odblokowanie urządzenia

Leucas 03 Maj 2008 10:05 5779 14
  • #1 03 Maj 2008 10:05
    Leucas
    Poziom 2  

Witam

Od brata z Niemiec dostałem nawigacje Mustek gp-135 Destinator, wgrałem mape Polski w wersii 2007.Q1.2010. Niestety mam problem ze spolszczeniem urzadzenia. W późniejszym czasie chce dokupić Automapę XL ale moja nawigacja jest zablokowana, pytanie jak ją odblokować ?? Nawigacja pracuje na platformie wince.NET 5.0.

0 14
  • #2 03 Maj 2008 15:37
    marek216

Poziom 43  
  • #3 03 Maj 2008 16:21
    Leucas
    Poziom 2  

Jak wczesniej wspomniałem nawigacja pochodzi z Niemiec. Destinator posiada tylko dwie mapy Austri i Niemiec. Całość jest zapakowana w oryginalnym opakowaniu i nie posiada żadnej płyty cd. Pliki zapisane sa na karcie SD mam już mape Polski potrzebuje jeszcze spolszczenia Destinatora.

0
  • #4 05 Maj 2008 18:29
    tolo28
    Poziom 2  

ja do swojego mustka wgrałem nowego detinatora 7 po polsku smiga ...tylko automapy nie wgram , nie łaczy sie z activesync

0
  • #5 05 Maj 2008 23:02
    Leucas
    Poziom 2  

A masz odblokowanego Mustka ?? i jak zainstalowałes destianatora 7 ?? wgrałes pliki na karte SD

0
  • #6 22 Maj 2008 10:15
    tolo28
    Poziom 2  

trochu pokombinowalem i odblokowalem mustka , dziala automapa 5, dest 7, mp3 , filmy itp ...............

0
  • #7 23 Maj 2008 09:20
    Leucas
    Poziom 2  

a możesz podzielić sie z innymi w jaki sposób odblokowałes urzadzenie :) napisac jakąs instrukcje.

0
  • #8 25 Maj 2008 21:04
    tkg
    Poziom 10  

Witam!
    Tak się składa, że też mam Musteka, ale nie mogę sobie z nim poradzić z odblokowaniem, ktoś już go rozpracował?

0
  • #9 15 Cze 2008 18:27
    jacksoft
    Poziom 11  

Prosze podac nazwy katalog w karty SD

0
  • #10 16 Cze 2008 23:31
    stawros712
    Poziom 1  

mam pytanie , jestem w trakcie zakupu owego urządzenia, lecz chciałbym wiedzieć czy są komendy głosowe w języku polskim?

0
  • #11 17 Cze 2008 04:25
    marek216

Poziom 43  
  • #12 24 Cze 2008 14:04
    browarniak
    Poziom 10  

Generalnie Mustek gp-135 to całkiem przyjemna i o dziwo szybka nawigacja .
    Co do odblokowania jej to oczywiście że da się to zrobić tylko po co .
    Nawigację jak sama nazwa mówi używa się do nawigacji a nie do gier czy filmów , do tego są inne urządzenia znacznie mniejsze i poręczniejsze.
    Wracając do tematu to w Mustek gp-135 działają idealnie AutoMapa 5 cz np. iGO8 . Wystarczy na nowej karcie zrobić katalog SMC w nim katalog Map potem do niego wgrac zawartość np. iGO8 albo AutoMapy i zmienić nawę pliku odpalającego program z np. AutoMapa EU.exe na Navigator.exe , i na wyłączonej nawigacji wymienić karty no i oczywiście ponownie włączyć nawigację a po kliknięciu na ikonę NAWIGACJA oczom naszym pokorze się AutoMapa ( jeśli to właśnie ja przerobiliśmy ) lub iGO8 czy np Destinator 7 .

Powodzenia:D

Moderowany przez marek216:

Kolejny link do forum typu warez zostanie "nagrodzony".

1
  • #13 24 Cze 2008 15:01
    Freddy
    Poziom 43  

Przeciez Destinatora da się przestawic na inny język. Jeśli nie ma w menu ustawień Polski, chpoć wątpię w to, to trzeba znaleźć w sieci polskie pliki językowe.
    Polecam odblokowywaczom forum my-navia.pl

0
  • #14 12 Mar 2010 01:12
    KlavyEgon2008
    Poziom 2  

Witajcie!
    Potwierdzam! Mam Musteka, tę samą wersję co Leukas, bez płyty CD, tylko niemcy i austria.

Freddy też ma rację - da się przestawić na pewno panel regulacyjny na język polski (data, czas, głośność, itd) bo to badziewie siedzi razem z Windows więc nawet nie na karcie SD. Co do programu nawigacyjnego... u mnie był jakiś niemiecki szajs, który dawno wywaliłem, ale teraz używam iGO8 i AutoMapę 6.1.0. 912a 615 - oczywiście tu wszystko zależy od tego czy wgrasz polskie pliki czy nie... A co do Navigatora... tu nie jestem pewny... zacznijmy od tego że mi słowo Navigator kojarzy się tylko z TomTom Navigatorem.. i raczej inne opcje nie podlegają mojemu zainteresowaniu, choć być może są Navigatory innych firm, ale na wiem na pewno że nie są tak dobre jak ta w/w trójca... co do TT Navigatora fakt, wiele dostępnych paczek w necie jest okrojona - może nie zawierać wgranych polskich plików ale ogólnie są dostępne w TT Navigatorze i menu i głosy... na bank!

A że nawigacja rusza z karty SD/MD z katalogu SMC\Map\Navigator.exe podstawiając za to dowolną aplikację uruchomisz wszystko; od nawigacji innych firm do paczerów, unlockerów, playerów, mortscriptów i innych wynalazków - i co ciekawe - nie musisz nawet niczego odblokowywać! Bo i po co?

I mówiąc szczerze dziwię się niektórym posiadaczom tych urządzeń, bo wystarczy trochę pomyśleć i większość problemów można spokojnie samemu rozwiązać...

Osobiście przez 3 dni pracy własnej dowiedziałem się więcej z własnych doświadczeń niż było tu kiedykolwiek napisane na temat tych urządzeń...

Nie wspominam już o instalowaniu programów... wystarczy zajrzeć na oryginalną kartę pamięci... kilka prób i wiadomo o co chodzi...

0
  • #15 07 Lip 2011 10:51
    kuba1961
    Poziom 12  

Stałem się posiadaczem tej nawigacji . W środku była stara wersja MIO i w katalogu głównym karty był plik MIO.exe odpalający nawigacje. Jak w tej sytuacji wgrać AutoMape.

0
  Szukaj w 5mln produktów