Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Zanikający internet, strony się nie otwierają.

rafal500 03 Maj 2008 11:49 1458 2
  • #1 03 Maj 2008 11:49
    rafal500
    Poziom 9  

Konfiguracja:
    Modem Adsl Speedtouch 330 połączony poprzez USB z komputerem z Vista Home Basic. Sterowniki dla Visty najnowsze pobrane od providera czyli Netii. Modem zainstalowany prawidłowo.
    Problem:
    Podczas użytkowania netu zanika internet - nie można otwierać stron w przeglądarkach (mam kilka). Najczęściej wyrzuca na jednej okreslonej stronie.
    Połączenie nie zostaje przerwane (diody ma modemie ok.). Można pingować domeny i IP. Nie mogę tylko otworzyć strony w przeglądarce. Przegladarki nawet nie wczytują adresów tylko wyrzucają komunikat o braku dostępu do serwera.
    Pomaga tylko przeładowanie systemu i nowe połączenie.

0 2
  • #2 03 Maj 2008 20:30
    robertamel
    Poziom 27  

I Firefox również nie otwiera strony?
    Miałem kiedyś tak, że u klienta po zainstalowaniu Internet Explorera 7.0 działo się to samo, ale Firefox działał. Nie wiem do dzisiaj, co było odpowiedzialne za te szopki. Po odinstalowaniu IE7.0 i powrocie do IE6.0SP1 nadal strony raz się otwierały, a raz nie...
    Sprawdź, czy coś jest w ustawieniach proxy (powinno być czyste), ewentualnie wprowadź dla próby np. w3cache.tpnet.pl port 8080

0
  • #3 03 Maj 2008 20:54
    rafal500
    Poziom 9  

Sprawdzałem FF2, IE7, Flocku, Operze,Safari.
    To nie wina przeglądarki.
    Zawsze wyrzuca mnie tutaj
    http://kocieforum.ir.pl
    Prosta stronka na skrypcie phpBB. Na inne strony tego typu wchodze bez problemu.

0