Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Europejski lider sprzedaży techniki i elektroniki.
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

BRC Sequent 24 - potrzebny soft bez klucza...

duzers 15 Sty 2011 19:54 53012 65
  • #31 15 Sty 2011 19:54
    megagad
    Poziom 2  

witam! potrzebuje informacji jak zaprogramowac centralke MY07. zle sie zabrałem do programowania, wyczyscilem pamięć i przestala działać nawet połączyć sie nie mogę.

• #32 21 Sty 2011 20:22
    emilwz
    Poziom 11  

witam
    czy bez map sensora da rade wyregulowac sequent 24 my07?

• #33 02 Lut 2011 10:15
    direx_zywiec
    Poziom 9  

emilwz napisał:
    witam
    czy bez map sensora da rade wyregulowac sequent 24 my07?

Potrzebny jest czujnik podcisnienia i bledem jest myslenie ze jest on potrzebny do pierwszego mapowania sterownika,owszem drobne poprawy mapy da sie zrobic bez tego,ale jesli chcemy skalibrowac system od nowa,badz w znaczacy sposob zmienic ustawienia pracy to bez autoadaptacji sie nie obejdzie a do tego jest wlasnie potrzebny czujnik podcisnieniaP1.Owszem bez tego da sie polaczyc z centralka i przeprowadzic drobna regulacje ale by tworzyc mape od podstaw to bez czujnika mapu nic nie zrobisz-zrobisz auto po "lebkach"a nie o to chodzi.Ale jest wyjscie z sytuacji zarowno w MY07 jak i w Plug&Drive podlaczyc sie bezposrednio pod oryginalny sygnal z czujnika podcisnienia silnika z samochodu"map"i wchodzimy wtedy w pelny program i pelne mozliwosci autoadaptacji i na dodatek bardzo wiarygodne i rzeczywiste dane nam podaje. ;)

Dodano po 9 [minuty]:

a tutaj interfejs..
    sam takiego używam i sprawdza się znakomicie
    Link

• #34 14 Lut 2011 22:38
    mihy
    Poziom 1  

witam chciałbym odświeżyć troszke ten temat mam instalacje BRC sq 24 nt my7 chyba dobrze napisałem chciałbym jej wgrac softa jakiegoś nowego jaki jest najlepszty>>>>???

• #35 20 Lut 2011 11:46
    megagad
    Poziom 2  

Witam ponownie. Brnę w temacie dalej ponieważ samodzielnie podjąłem się przełożenia instalacji BRC SEQUENT 24 MY07 z omegi 2,2l do hyundaia 2,4l. Więc przełożyłem tą instalacje tak jak była zamontowana w omedze tzn. wszystkie kable podłączyłem tak samo i podłączyłem tylko tyle kabli ile było podłączonych (kilka kabli zostało przez moich montażystów porostu zaizolowanych). Przebrnąłem przez problem z softwarem( plug&drive 3.01) i interfejsem (to byłaby krypto reklama ale mogę podać namiar na e-maila).
    Co się okazało oprogramowanie seqyent 24 i plug&drive różnią się pod względem obsługiwanych czujników tzn. do sequenta 24 wystarczy minimalna ilość kabli ( moi gazole ambitnie próbowali podłączyć czujnik położenia wałków ale wywalało błąd wiec dali na luz) a do plug&drive treba podłączyć wszystkie kable które są w wiązce (http://www.lpg-brc.pl/pdf/folder_sequent_pnd.pdf) jesli pogoda dopisze moze uda sie mi poprawić te podłączenia dziś.

Dodano po 20 [minuty]:

Co do pytań na które ciężko znaleźć odpowiedź:
    -nie aktywne zakładki w programie- żeby wszystko działało musi być podłączony przy każdym programowaniu dodatkowy czujnik ten do wtyczki z 4 pinami (w/g mnie to czujnik ciśnienia gazu dzięki któremu możemy odczytać i wyregulować wartość ciśnienia w systemie)
    -do plug&drive nie potrzeba klucza tylko czujnik ciśnienia.
    -sequent 24 nie działał mi nawet z kluczem( oryginale systemy BRC maja specjalny klucz sprzętowy w formie pendriva) nie podłączałem po zakupie dodatkowego czujnika na 4piny zadowoliłem sie działającym P&D.
    -dodatkowy czujnik jest ciężko dostępny( mi pomógł pan który zakupił dla mnie ten czujnik) jako osoba prywatna nie mogłem.

Dodano po 7 [minuty]:

mihy- jak chcesz wgrać softa? jesli zrobisz tak jak ja tzn. centralke MY07 zaprogramujesz przez P&D to możesz mieć taki problem jak ja z niepodłączonymi kablami w instalacji.
    sequent 24 jest mniej skomplikowany przy okablowaniu i programowaniu wiec działa najprawdopodobniej na jakiś podstawowych ustawieniach co powoduje duże zużycie gazu w tych instalacjach.

• #36 21 Lut 2011 23:02
    ameba01
    Poziom 7  

Witam czy ma ktos dzialajacy program do podlaczenia BRC S24L moj mail tyski79(malpa)hotmail.com z gory dziekuje po podpieciu wersji 2.06 z pierwszej strony wyswietlami komunikat jak ponizsza fotka plus wercja ECU

• #37 28 Lut 2011 23:51
    megagad
    Poziom 2  

tyski79 ktoś ma działający P&D 3.01 ale twoja poczta odbiera tylko 10MB a mail z programem ma 20,7 MB...

• #38 25 Kwi 2011 10:08
    Robakkk
    Poziom 13  

Witam,

Czy byłby ktoś tak uprzejmy i podrzucił mi działającą wersję oprogramowania do BRC Sequenta 24 MY07 na maila robakkk(małpa)op.pl lub źródło, gdzie jest dostępne?
    Z góry wielkie dzięki.
    Pozdrawiam
    Robakkk

• #41 26 Cze 2011 13:54
    jokerro
    Poziom 33  

Panowie czy testował ktos program juz na samochodzie w wersji 3.03 podany wyzej?

• #42 27 Cze 2011 17:05
    jokerro
    Poziom 33  

Edit:Testowałem dzis na samochodzie,interfejs mam z firmy viaken i niestety niepolaczylo mnie ze sterownikiem,w ustawieniach mam ustawiony port com 1,a co dalej to niewiem.Zna ktos ustawienia polaczenia?

Czy szybkosc transmisji mam ustawiona prawidlowo?jest 38400

• #43 29 Cze 2011 12:37
    wici16
    Poziom 1  

jak sie odpala sequentfast_ver.2.06.rar bo pobieram i nie moge odpalic prosze o pomoc

• #45 04 Gru 2011 12:15
    tomasz992
    Poziom 9  

Witam wszystkich,mam za mało punktów,proszę o przesłanie na moją pocztę: tomasz992(malpa)op.pl pełnego programu Sequent 24 3.06. Z góry dziękuje i pozdrawiam.

• #46 06 Gru 2011 21:08
    tomasz992
    Poziom 9  

Witam ponownie,proszę jeszcze o aktualne mapy.

• #47 04 Sty 2012 12:22
    thomesino
    Poziom 1  

Witam!
    mam pytanko czy ten program SequentFAST ktory jest na forum hula z instalacja Sequent24?Sciagnolem, zainstalowalem i wkleilem klucz i daje rade otworzyc ale jak probowalem wkleic plik z polskim jezykiem ktory tez jest na forum to go niema w programie przy wybieranu jezykow.
    Prosze o pomoc i dziekuje z gory.

• #48 20 Sty 2012 10:25
    mot_cez
    Poziom 12  

U mnie nie może uzyskać połączenia.Sequent fast,Sequent PD
    Wyskakuje komunikat o niezgodności wersji.
    Połączył się dopiero z sequent24 a użyłem klucza z 1 strony tego postu z sequent fast
    teraz się łączy i można działać.

Dodano po 47 [sekundy]:

Instalacja Sequent 24

• #49 24 Maj 2012 22:22
    werwe8
    Poziom 1  

SequentPD_Ver3.06_instal.exe - Work fine. thanks >:D<

• #50 23 Lip 2012 12:25
    jurginstein
    Poziom 9  

witam. czy ktos moglby mi podeslac na meila arekweg(malpa)interia.pl program z tego posta bo nie mam wystarczajacej ilosci punktow zeby sciagnac go. Pozdrawiam

magik332 napisał:
    Witam spróbuj tą wersji 2.06 pełna wersji bez klucza

• #54 13 Gru 2013 17:25
    kamien33
    Poziom 9  

Witam. Bardzo proszę o działający program do obsługi BRC Sequent 24 mY07 . Pozdrawiam

• #56 08 Sty 2014 19:59
    Matteoz
    Poziom 2  

what,s this? I not thing sobstitute of MAP!!!! very?
    search "emulator czujnika MAP , wariator, tuning, lpg" on allegro.pl

• #57 05 Sie 2014 20:22
    sadam86
    Poziom 9  

Witam serdecznie. Mam problem z BRC Sequent 24. Interfejs ccy Brc. Próbowałem juz Brc Fast, Brc Sequent 24, a także BRC P&D 3.08. Programy łączą się z samochodem, niestety w każdym mogę jedynie sprawdzic wersje ECU. Reszta zakładek jest niedostępna. Dołączam zrzuty ekranu podczas połączenia.

Dodano po 1 [minuty]:

BRC Sequent 24 - potrzebny soft bez klucza... BRC Sequent 24 - potrzebny soft bez klucza...

• #58 05 Sie 2014 22:18
    domin-1991
    Poziom 10  

Spróbuj nowsze wersje, miałem taki sam problem, nowsza wersja oprogramowania pomogła

• #59 06 Sie 2014 06:37
    sadam86
    Poziom 9  

Czytałem po różnych forach i znalazlem wersje 3.08. Jeżeli są nowsze wersje prosiłbym o podpowiedz

• #60 06 Sie 2014 22:18
    sadam86
    Poziom 9  

Mój post uważam za zamkniety. Poszedłem tropem kolegi domin-1991, tylko w dryga strone. Użyłem nieco starszej wersji programu(3.03) i wszystko ruszyło.

Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME